Neler Yeni

4060 sistem vs 6650xt

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Görkem Tezer
Tebilondaki sistemi alcaksan sadece işlemciyi yükselt başka bişeye dokunma fiyat performansı bozulmasın sistemin gerek yok
4060 daha mantıklı geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

2500tl verip 4060 lı sistemi al saf güçte eşit 2 kart ama dlss ile 4060 ın fark takcağını düşünüyorum
Stock soğutucu yetmez mi o bütçelere çok cıkmak istemiyorum peder uardım ediyo para istemek sıkıntı
Ayrıca kasa olarak ne seçeyim

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Draq123
4060 daha mantıklı geliyor

Stock soğutucu yetmez mi o bütçelere çok cıkmak istemiyorum peder uardım ediyo para istemek sıkıntı
5600 e stok yetmez 600tl ye kule tipi soğtucu vardı güzel hala varmı bilmiyorum. 1k soğtucu alman gerek onuda şuan alamıyorsan 1ay 2 ay sonra alırsın.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Thermalright Assassin X 120 Refined SE ARGB TL-C12C-S 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl bu iyi midir​

Peerless Assasin yani onun bir altındaki model çok daha iyi, onu seçebilirsin.

Ayrıca kasa olarak ne seçeyim
Yetmez ama bir süre idare edip sonradan soğutucu almak da bir seçenek sana kalmış.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Görkem Tezer
Peerless Assasin yani onun bir altındaki model çok daha iyi, onu seçebilirsin.

Yetmez ama bir süre idare edip sonradan soğutucu almak da bir seçenek sana kalmış.
Hocam şimdi dediginiz sogutucuyu sectim kasa oneriniz nedir 5600 yaptim.baska bir sey kaldi mi bu sekilde satin alayim mi

Top Bottom