Neler Yeni

4070ti sistem önerisi

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Anakart olarak pahalı bir şey gereklimi yoksa 4k giriş seviyesi bir anakart iş görür mü
A620 kesinlikle olmaz b650 de ise VRAM soğutması ve faz yapısı iyi olmalı çalışmaz diye bişey yok giriş seviyesi ile ama tam verim tam performans ve sağlıklı çalışması için mümkün olduğunca iyi bir anakart tavsiye ediyorum ben

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Selim
A620 kesinlikle olmaz b650 de ise VRAM soğutması ve faz yapısı iyi olmalı çalışmaz diye bişey yok giriş seviyesi ile ama tam verim tam performans ve sağlıklı çalışması için mümkün olduğunca iyi bir anakart tavsiye ediyorum ben
Hocam bu anakart işini anlamıyorum yani vram soğutması için 200liraya aparatları var onları yapıştırırız ama geri kalan için ne yapılır bilmiyorum 😁 FPS olarak fark yaratır mi

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam bu anakart işini anlamıyorum yani vram soğutması için 200liraya aparatları var onları yapıştırırız ama geri kalan için ne yapılır bilmiyorum 😁 FPS olarak fark yaratır mi
Öyle apart vs ile olmaz bu işler FPS olarak sen onu pek hissetmesende sağlam uzun ömürlü kaliteli gözünün arkada olmayacağı 7800x3d alınıyorsa bunu tam besleyecek tam yakışacak bir anakart olması gerektiğini düşünmelisin bence

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Selim
Öyle apart vs ile olmaz bu işler FPS olarak sen onu pek hissetmesende sağlam uzun ömürlü kaliteli gözünün arkada olmayacağı 7800x3d alınıyorsa bunu tam besleyecek tam yakışacak bir anakart olması gerektiğini düşünmelisin bence
MSI b650 gaming plus wifi anakarti nasıl peki ? Bu dediğin faz ve vram soğutması iyi midir?.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
MSI b650 gaming plus wifi anakarti nasıl peki ? Bu dediğin faz ve vram soğutması iyi midir?.
Tamam o olur b650 de tercih edebilirsiniz o da olur bu da olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Sengüven
Öneriler için herkese teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Sengüven

Hocam tekrardan merhabalar aklıma bir şey takıldıda bu onerdiğiniz sistemdeki psu iyi midir? internette bulamadımda bunun yerine daha tanınmış bir f/p psu alabilirmiyiz

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam tekrardan merhabalar aklıma bir şey takıldıda bu onerdiğiniz sistemdeki psu iyi midir? internette bulamadımda bunun yerine daha tanınmış bir f/p psu alabilirmiyiz
Evet kalitelidir eğer Ufak fark verebilirseniz daha iyilerini önerebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Sengüven
Hocam psu bütçem 4k ama eger aradaki farka deger diyorsanız 4.500 a kadar çıkabilirim

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
muhammet
r7 7800x3d - 4070ti - 6000mhz veya 6400mhz ram şöyle düzgün bi sistem toplamak neden 70k ya denk geliyor 50k civarina gelse almayı düşünücem var mı bir öneriniz ?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam müsait olduğunuzda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Kardeşim hastayım bu ara günde 3 defa iğneye gidiyorum biraz kendime geleyim elimden ne geliyorsa yapamaya hazırım sorun nedir senin sorabilirsin müsait olduğum an ilgileneyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Sengüven
Kardeşim hastayım bu ara günde 3 defa iğneye gidiyorum biraz kendime geleyim elimden ne geliyorsa yapamaya hazırım sorun nedir senin sorabilirsin müsait olduğum an ilgileneyim
Geçmiş olsun hocam bana bitfenix bfg 850w psu önerdiniz az bi fark daha verebilirseniz daha iyilerini önerebilirim demiştiniz onun için sizi rahatsız ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,644
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom