Neler Yeni

4080 Super MSI SUPRIM X VS TUF OC

RevaLogon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Bozkurt
Merhaba arkadaşlar,

Vatan Bilgisayar'da şuan MSI SUPRIM X 4080 Super 52.400 TL ( 2 yıl garanti ) - ASUS TUF OC 4080 Super 54.400 TL ( 3 yıl garanti )

Benim kendi düşüncem 2 yıl garanti yerine 3 yıl garantisi olan bir kart almak daha mantıklı geliyor. 2000 tl farka değer.

Kalite olarak bence Asus Tuf serisi - Msi Suprim X'den 1 tık iyi. Sorunsuz diye düşünüyorum.

Ancak performans olarakta Msi Suprim X serisi Asus Tuf'dan 1 tık iyi.

Siz olsanız hangi kartı seçerdiniz ?

RevaLogon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Suprim X MSI markasının en tepe kartı ancak 3000 ve 4000 serilerinde MSI markasının göstermiş olduğu performans ortada. İnsanlar sıkıntı yaşıyor. Bu benim kafamı karıştırıyor şahsen

Merhaba arkadaşlar,

Vatan Bilgisayar'da şuan MSI SUPRIM X 4080 Super 52.400 TL ( 2 yıl garanti ) - ASUS TUF OC 4080 Super 54.400 TL ( 3 yıl garanti )

Benim kendi düşüncem 2 yıl garanti yerine 3 yıl garantisi olan bir kart almak daha mantıklı geliyor. 2000 TL farka değer.

Kalite olarak bence Asus Tuf serisi - Msi Suprim X'den 1 tık iyi. Sorunsuz diye düşünüyorum.

Ancak performans olarakta Msi Suprim X serisi Asus Tuf'dan 1 tık iyi.

Siz olsanız hangi kartı seçerdiniz ?
Asus rog neyse, msi suprim x de o. Bu video sana fikir verebilir;

Deepnise

80+
Her ne kadar MSI modeli ekran kartlarını sevsem bile Asus modeline yönelirdim bu seçimde. 2 k fiyat farkı için 1 sene daha fazla garanti süresi bulunuyor bu çok avantajlı. Sonuçta 50 küsürlerden bahsediyoruz az para değil. 3 sene garantisi olanı seçmenizi tavsiye ederim.

RevaLogon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu videoyu izledim. Kartta görüntü dersen var. Mükemmel bir kart ancak soru işaretleri oluyor tabi kafamızda. Bugün genel olarak bakalım bu kartı ikinci ele koymak istediğimizde herkes kutu fatura garanti sorar. Ben MSI anakart aldığımda arada çalıştığım bilgisayarcı dostum olmasa B650M Pro wifi anakartım bozuldu 7 gün içinde MSI 3 ay dönüş yapmadı anakart için. Onlar sağolsunlar beni üzmediler direkt sıfır B650 Tomahawk anakart verdiler. Sıkıntıyı bilgisayarcım çekti.

Asus firmasında ki deneyimim ise Kardeşime asus rog laptop aldık. 1 hafta sonra anakart yandı. Asusa cihazı kargoladık. 1 hafta içinde anakart değişimi yapılıp tarafımıza gönderildi. Hiç sıkıntı yaşatmadılar.

Bu videoyu izledim. Kartta görüntü dersen var. Mükemmel bir kart ancak soru işaretleri oluyor tabi kafamızda. Bugün genel olarak bakalım bu kartı ikinci ele koymak istediğimizde herkes kutu fatura garanti sorar. Ben MSI anakart aldığımda arada çalıştığım bilgisayarcı dostum olmasa B650M Pro wifi anakartım bozuldu 7 gün içinde MSI 3 ay dönüş yapmadı anakart için. Onlar sağolsunlar beni üzmediler direkt sıfır B650 Tomahawk anakart verdiler. Sıkıntıyı bilgisayarcım çekti.

Asus firmasında ki deneyimim ise Kardeşime asus rog laptop aldık. 1 hafta sonra anakart yandı. Asusa cihazı kargoladık. 1 hafta içinde anakart değişimi yapılıp tarafımıza gönderildi. Hiç sıkıntı yaşatmadılar.
Evet dediğiniz gibi durumlar yaşanabiliyor. Eğer ki bu rüskleri göze alırsanız suprim x en iyisi ama kafanıxda soru olacaksa tuf modeli daha tercih edilebilir bir seçenek.

Top Bottom