Neler Yeni

Çözüldü✓ 40k Bütçeli Monitörsüz PC Toplama Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Güney Eroğlu
Bütçe
40000
Herkese merhaba,

Ortalama olarak bütçem 40k civarında. 42k civarına da çıkarabilirim duruma göre. 4070ti içeren bir bilgisayar toplamak istiyorum. Hazır kasa da olabilir, ayrı ayrı toplama da olabilir. DDR5 ram içeren ve 2 TB SSD içeren şekilde olması önemli tercihlerimden açıkçası. Bu bütçe ile ne tarz bir PC toplayabilirim? İstediklerimi karşılayacak bir PC toplayabilir miyim?

Not: Asus'un veya MSI'ın para iadesi gibi bir kampanyası mevcut. Bu kampanyalardan da yararlanıp 2-3k kâr elde edebilirim diye düşünüyorum. Desteklerinizi ve önerilirinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuda bana destek olabilecek ve öneride bulunabilecek birileri var mı?

@Kürşat Kütükçü Geçenki postta da yazmıştın diye hatırlıyorum. Bana yardımcı olabilir misin bu konuda? 🙃

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Merhaba kardeşim öncelikle iyi akşamlar tabii ki elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Güney Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana ayrıca bu bilgisayara uygun bir monitör önerisi de lazım olacak. Onu ilerleyen zamanlarda alacağım ama, şu anlık 75 hz monitör ile idare edeceğim gibi duruyor. :D Fikri olan varsa ve önerebilirse çok sevinirim. Bu konuda bir bütçem ya da belirlediğim bir şey yok; çünkü fiyat skalasını bilmiyorum. Ama şey tarzı bilgiler çok iyi olabilir, 2k bir monitör olmalı, minimum 144hz olmalı, şu marka seçme vs. gibisinden. Direkt öneriniz varsa link de atabilirsiniz.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

PSU geri ödeme ile 3200tl ye geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Güney Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim, eline emeğine sağlık. Kafamda üç aşağı beş yukarı bir şeyler vardı. Çok güzel uyuştu. Yüksek ihtimalle bunun birebirini ya da çok ufak tefek değişimli hâlini alacağım.

Monitör önerisi için şu anlık çözümlendi olarak işaretlemiyorum. Yarına kadar öneri gelmezse direkt kapayacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,088
Üyeler
140,765
Son üye
haig12
Top Bottom