Neler Yeni

420mm sıvı soğutma destekli kasa önerisi

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Furkan

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Aras Telli
Merhaba, şu sıralar bende 420mm sıvı soğutucu için kasa arıyorum.
https://www.trendyol.com/arctic/liq...g-p-823961009?boutiqueId=61&merchantId=107520 bu ürünü aldım. kasa öneriniz var mı ? yoksa konudaki diğer arkadaşın önerdiği ürünü mü aldınız ?
DEEPCOOL MORPHEUS alacaktım dedim yarın sabah alırım. Sabah stok bitmişti alamadım. Şuan hala bakıyorum. Güzel bir ürün bulursanız bana da yazarsanız çok sevinirim.

TTTezel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunay
DEEPCOOL MORPHEUS alacaktım dedim yarın sabah alırım. Sabah stok bitmişti alamadım. Şuan hala bakıyorum. Güzel bir ürün bulursanız bana da yazarsanız çok sevinirim.
CH780 kasasını da düşündüm ama bilemiyorum açıkçası. Stok ne zaman gelir acaba diğerine belirsiz

Palo DAYI

80+ Gold

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
mehmet ali oğuz
Morpheus stok bulabilirseniz alın harici 420mm soğutma tepeye takınca egzoz fan a gerek duymadım ben gayet güçlü hava çıkışı sağlıyor ürün.

Palo DAYI

80+ Gold
Egzoz fanı yok ya tek sıkıntısı o.
dıkey ekran kartı aparatı mevcut egsoz fan okadarda onemlı degıl zaten usten atıcaksınız havayı + yandan da atabılırsınız yada yandan havayı ıcerıde alabılırsınız sıze kalmıs

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Aras Telli
dıkey ekran kartı aparatı mevcut egsoz fan okadarda onemlı degıl zaten usten atıcaksınız havayı + yandan da atabılırsınız yada yandan havayı ıcerıde alabılırsınız sıze kalmıs
Hocam benim ekran kartı da sıvı soğutmalı 360mm de onun fanları. Sıkıntı olur mu acaba

Palo DAYI

80+ Gold

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
mehmet ali oğuz
Hocam benim ekran kartı da sıvı soğutmalı 360mm de onun fanları. Sıkıntı olur mu acaba
Hmmm yan tarafa takılınca hava girişi sadece alttan olacak. Sizin ilacınız morpheus önden hava girişi 2x radyatör de bayağı iş yapar

Palo DAYI

80+ Gold
kasanın heryerı 420 mm radyator desteklıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hmmm yan tarafa takılınca hava girişi sadece alttan olacak. Sizin ilacınız morpheus önden hava girişi 2x radyatör de bayağı iş yapar
konudan bagımsız koltuktan memnunmusunuz ne zamandır sızde

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Baran Kut
Modülerlik açısından Lancool 3 öneririm. Memnunum malzeme kalitesinden vs. Fiyatı ne kadar güncelde bilmiyorum ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem kurması da çok kolaydı.

TTTezel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunay
Arkadaşlar ben illa ekranlı bi kasa olsun demiyorum. CH780 kasası ile ölçüleri aynı ise onu da tercih edebilirim. Elimde fazladan fanlar da var onu egzoz fanı olarak montaj edebilirim. Sanırım Morpheus ekranlı bir ürün olduğu için daha pahalıdır. Stok tükenmeden önce fiyatı neydi ? ve CH780 ile ölçüleri aynı mı ? Bilen varsa aydınlatırsa bizi sevinirim :)

Top Bottom