Neler Yeni

42500₺ her şey dahil sistem önerisi

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal HANCI
Bütçe
42500
Selamlar.
42500₺ bütçem var.
Bu bütçeye;
Bilgisayar
Bilgisayar Masası
Monitör
Klavye
Kulaklık
Mouse ve mousepad alacağım. Kendimce birkaç seçim yaptım, doğru seçim yapmış mıyım?

Masa

Klavye

Mouse

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Sistem gaminggentr deki sunrise 4070 al. Mouse connecteki a950 diyor herkes onu al. 2k monitörü de koyduk mu işin içinden çıkamadım. O bütçeye 4070 altında sistem de tavsiye etmek istemiyorum. Kararsız kaldım ben.

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal HANCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem gaminggentr deki sunrise 4070 al. Mouse connecteki a950 diyor herkes onu al. 2k monitörü de koyduk mu işin içinden çıkamadım. O bütçeye 4070 altında sistem de tavsiye etmek istemiyorum. Kararsız kaldım ben.

Sistemin linki varmı?
Mouse onu düşündüm ama site hakkında çok olumsuz mesaj var, o yüzden guvenemeyip bu modeli düşündüm.
4070 aldığımı varsayalım 2k destekliyor mu 4070?

euro

80+ Bronze
Sistemin linki varmı?
Mouse onu düşündüm ama site hakkında çok olumsuz mesaj var, o yüzden guvenemeyip bu modeli düşündüm.
4070 aldığımı varsayalım 2k destekliyor mu 4070?
Evet 2K hatta bazı ayarlar yapılarak 4K rahat oynatabilir şimdilik.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Bu sistem de 34k olmuş. Nvidia olarak fiyatını hak eden kart 4070 var. 2k'da gayet tatlı olur.
https://www.gencergaming.com/targon (b550 upgrade yapılmalı)
Amd tarafında da yukarıdaki sistemle denk sayılabilecek 6800xt var. Amd destekli oyunlarda bu sistem geçer, nvidia destekli oyunlarda 4070 geçer. dlss destekleyen oyunlarda rt+dlss ile 4070 ezer. Diğer bütün yazılım işlerinde yine 4070 iyidir. 6800xt vram fazla ama amd kartların vram kullanımı da fazla. Amd'nin çok çok minimal bir avatajı olabilir.
2k olarak fiyat ver performansıyla bence bu monitör öne çıkıyor.
Bunu da herkes tavsiye ediyor. Kendi tavsiyem değildir bilgisine güvendiğim kişilerin önerisi.
Bu gün itibariyla alabileceğiniz fiyatını hake eden ve sizi üzmeyecek ürünlerin ben bunlar olduğunu düşünüyorum. Arkadaşların farklı tavsiyeleri varsa onları da değerlendiririz. Benim tavsiyem bütçeniz el verdiği müddetçe ekran kartına yatırım yapmanız yönünde.

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal HANCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sistem de 34k olmuş. Nvidia olarak fiyatını hak eden kart 4070 var. 2k'da gayet tatlı olur.
https://www.gencergaming.com/targon (b550 upgrade yapılmalı)
Amd tarafında da yukarıdaki sistemle denk sayılabilecek 6800xt var. Amd destekli oyunlarda bu sistem geçer, nvidia destekli oyunlarda 4070 geçer. dlss destekleyen oyunlarda rt+dlss ile 4070 ezer. Diğer bütün yazılım işlerinde yine 4070 iyidir. 6800xt vram fazla ama amd kartların vram kullanımı da fazla. Amd'nin çok çok minimal bir avatajı olabilir.
2k olarak fiyat ver performansıyla bence bu monitör öne çıkıyor.
Bunu da herkes tavsiye ediyor. Kendi tavsiyem değildir bilgisine güvendiğim kişilerin önerisi.
Bu gün itibariyla alabileceğiniz fiyatını hake eden ve sizi üzmeyecek ürünlerin ben bunlar olduğunu düşünüyorum. Arkadaşların farklı tavsiyeleri varsa onları da değerlendiririz. Benim tavsiyem bütçeniz el verdiği müddetçe ekran kartına yatırım yapmanız yönünde.
Sistem olarak da nin çıkaracağı sistemi beklesem mantıklı olur mu, ne zamana bütçeme göre sistem çıkartır bilmiyorum, yeni zamlara rağmen onu beklesem mi acaba? Nvidia ekran kartlı sistem benim için daha sağlıklı olur, hem iş hem oyun için kullanacağım arkadaşlar Nvidia yı daha çok tavsiye ettiler.
Monitör 165hz e göre fazla pahalı degil mi?
Örneğin LG g4 240 Hz 27inc 1 MS 7000₺

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sistem olarak da nin çıkaracağı sistemi beklesem mantıklı olur mu, ne zamana bütçeme göre sistem çıkartır bilmiyorum, yeni zamlara rağmen onu beklesem mi acaba? Nvidia ekran kartlı sistem benim için daha sağlıklı olur, hem iş hem oyun için kullanacağım arkadaşlar Nvidia yı daha çok tavsiye ettiler.
Monitör 165hz e göre fazla pahalı degil mi?
Örneğin LG g4 240 Hz 27inc 1 MS 7000₺
İş için kullanılacaksa Nvidia yazılımları hem kaliteli hem stabilite olarak net bir şekilde önde. am5 4070 sistem beklenebilir ama çıkacağının ve fiyatnın uygun olacağının garantisi yok. Attığım monitör 2k çözünürlüğünde sizin dediğiniz samsung monitör 1080p. Delli'in yanında samsung'un görüntü çamur gibi kalır.

Top Bottom