Neler Yeni

42.000 Sayısal Geldi Ne Yazmalıyım

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
Senenin başından beri mühendislik istiyorum zaten ama hangi mühendislik o konuda kafam çok karışık bilgisayar endüstri elektrik elektronik bu 3ü baya baskın hani baktığımda gerçekten ilgi duyduğum şeyler 3 üde bunları maaş iş alanı olarak seçmedim hiç, sadece ilgi alanıma bakarak seçtiğim bölümler makinede var aslında ama çok zor diyolar o biraz korkuttu gözümü
Sizce napmalıyım hangi ünide hangi bölümü yazmalıyım bu mühendislikleri okuyanlar bölüm hakkında da bilgi verirse çok mutlu olurum

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
Aklına gelen bölüm ve ünileri söyle ya da direkt mesajlaşarak da olabilir ben de öneri arıyorum

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklıma bile gelmiyo işte hani bi baktım ama yok hani kararsızım bir sürü bölüm var

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,051
İsim
. .
Senenin başından beri mühendislik istiyorum zaten ama hangi mühendislik o konuda kafam çok karışık bilgisayar endüstri elektrik elektronik bu 3ü baya baskın hani baktığımda gerçekten ilgi duyduğum şeyler 3 üde bunları maaş iş alanı olarak seçmedim hiç, sadece ilgi alanıma bakarak seçtiğim bölümler makinede var aslında ama çok zor diyolar o biraz korkuttu gözümü
Sizce napmalıyım hangi ünide hangi bölümü yazmalıyım bu mühendislikleri okuyanlar bölüm hakkında da bilgi verirse çok mutlu olurum
elin sökme takmaya yatkınsa ve şehrinde varsa uçak gövde motor, uçak elektrik elektronik, elektrik elektronik mühendisliği vesaire yazabilirsin.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,094
İsim
Oğuz
Ucundan diş gelebilir

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,051
İsim
. .
Konyadayım zaten kesin şehir dışı yazıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diş istemiyorum hocam
ankara yazma knk Allah aşkına istiyosa yazsın kendi kararı tabiikiben girmeye çalışcam uçak bölümüne zaten öyle bi zam gelmiş ki özel üniversiteye nasıl ödeyeceğiz acb

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Ahmet Yıldırım
Seçim yapmadan önce bölümünün derslerini araştırmanı öneririm beli nefret ettiğin şeyler çoğunluktadır.

Starlex

80+ Silver
Aklıma bile gelmiyo işte hani bi baktım ama yok hani kararsızım bir sürü bölüm var
Gönlünden ne geliyirsa onu seçersin insanların fikri ile kendi hayatını kurmaya çalışma bence

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,051
İsim
. .
Konyadayım zaten kesin şehir dışı yazıcam

Diş istemiyorum hocam
dediğim bölümlerin hazırlık aşamaları çok zor ve dersleri çok zor onuda belirteyim (uçak kısmı)

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Furkan Aydın
Artık çoğu mühendislikte iş imkanı neredeyse yok. Eğer tanıdığın varsa inşaat mühendisliği seni yürütür. Fakat tanıdığın yoksa çok fazla inşaat mühendisi olduğu için sıkıntı yaşayabilirsin. Diğer mühendislikleri sayamıyorum bile. Eğer diyorsan ki ben devlete her türlü girerim o zaman mühendislik yazabilirsin hangisi olduğu seninle alakalı tabi.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
ankara yazma knk Allah aşkına istiyosa yazsın kendi kararı tabiikiben girmeye çalışcam uçak bölümüne zaten öyle bi zam gelmiş ki özel üniversiteye nasıl ödeyeceğiz acb
Ankara neden yazmıyım hocam

Artık çoğu mühendislikte iş imkanı neredeyse yok. Eğer tanıdığın varsa inşaat mühendisliği seni yürütür. Fakat tanıdığın yoksa çok fazla inşaat mühendisi olduğu için sıkıntı yaşayabilirsin. Diğer mühendislikleri sayamıyorum bile. Eğer diyorsan ki ben devlete her türlü girerim o zaman mühendislik yazabilirsin hangisi olduğu seninle alakalı tabi.
Hocam mühendisliğin iş imkanı bitmez tıp kadar önemli bi bölüm ama kendini geliştirmek önemli

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,051
İsim
. .
Ankara neden yazmıyım hocam

Hocam mühendisliğin iş imkanı bitmez tıp kadar önemli bi bölüm ama kendini geliştirmek önemli
yaz yazmasına da dediğim bölümlerin dersleri çok zor

Top Bottom