Neler Yeni

45.000 TL'ye Klima Önerisi

wisozen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail Uslubaş
Merhabalar, bahsettiğim bütçelere kadar klima arıyorum. Odaları da soğutmasını istediğimden 18.000 BTU'luk düşünüyorum. Evim de koridor olmadığı için televizyonun üstüne klimayı montajladığımız takdir de odaları da soğutmaya ve ısıtmaya yeterli olur mu? Açıkca belirtmek gerekirse bilinmedik markalar almak istemiyorum uzun ömürlü olmasını istiyorum. Bosch, Beko, Samsung gibi markaları düşünüyorum. Beko'dan direkt olarak altta belirttiğim modelini düşünüyordum, kullanan varsa yazarsa sevinirim veya önerisi olan.

Mavi Renk : Salon Penceresi
Yeşil Renk : Televizyon Konumu
Kırmızı Renk : Salona giriş kapısı

Ekler

• qwggsagas.png
    qwggsagas.png
    14.6 KB · Hit: 20

GirayHan

80+ Gold
Merhabalar, bahsettiğim bütçelere kadar klima arıyorum. Odaları da soğutmasını istediğimden 18.000 BTU'luk düşünüyorum. Evim de koridor olmadığı için televizyonun üstüne klimayı montajladığımız takdir de odaları da soğutmaya ve ısıtmaya yeterli olur mu? Açıkca belirtmek gerekirse bilinmedik markalar almak istemiyorum uzun ömürlü olmasını istiyorum. Bosch, Beko, Samsung gibi markaları düşünüyorum. Beko'dan direkt olarak altta belirttiğim modelini düşünüyordum, kullanan varsa yazarsa sevinirim veya önerisi olan.

Mavi Renk : Salon Penceresi
Yeşil Renk : Televizyon Konumu
Kırmızı Renk : Salona giriş kapısı
maalesef sen en kötü markalara bakıyorsun klimada.

bakman gereken

mitsubishi
daikin

ayrıca 18.000 BTU yetmez odadan dışarı çıktığı an hava ısınmaya başlar. 24.000 BTU olanlara bakmalısın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,546
Üyeler
147,567
Son üye
Yunoxm
Top Bottom