Neler Yeni

45 bin kupa brawl stars hesabım kaç TL eder?

yskaratas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Sami Karataş
Merhabalar arkadaşlar. brawl stars hesabımı satmak istiyorum. İnternetten hesap fiyatlarına baktım ancak kafamda tam bir fiyat oluşturamadım. hesap 45 bin kupa. 17 Ender, 24 süper Ender, 35 adet destansı, 1 gizemli, 6 tane 300 taşlık efsanevi kostüm, hiper şarj buzz kostümü, iki tanede gümüş kostüm var. 79 tane karakter vardır. ID:pcyy0uvlv . ortalama fiyat verebilir misiniz dalga geçmeyin 11 sınıfa geçtiğim için satıyorum. hesap boşa gideceğini cebime girsin diye düşündüm, iyi günler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ebubekir usta
15 liraya alırım ama başkasına satarsan 800 tl felan eder

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Ahmet Yıldırım
Merhabalar arkadaşlar. brawl stars hesabımı satmak istiyorum. İnternetten hesap fiyatlarına baktım ancak kafamda tam bir fiyat oluşturamadım. hesap 45 bin kupa. 17 Ender, 24 süper Ender, 35 adet destansı, 1 gizemli, 6 tane 300 taşlık efsanevi kostüm, hiper şarj buzz kostümü, iki tanede gümüş kostüm var. 79 tane karakter vardır. ID:pcyy0uvlv . ortalama fiyat verebilir misiniz dalga geçmeyin 11 sınıfa geçtiğim için satıyorum. hesap boşa gideceğini cebime girsin diye düşündüm, iyi günler.
Bende de aynı şekilde bir hesap var. Ama bende ekstra 430 Taş, 120k altın, 7k güç puanı var. 2000 liraya satmaya çalıştım kulüplere gidip yazarak. Alıcı çıktı elden istediği için anlaşamadık. Bence senin hesap 1250 liraya akar pazarlıkla.

Top Bottom