Neler Yeni

4500-500TL Arası Telefon Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Tuna Aydın
Dostlar selam, 4500TL-5000TL arası telefon önerir misiniz? Şu an Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum. Samsung almayı düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz?

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
b
Dostlar selam, 4500TL-5000TL arası telefon önerir misiniz? Şu an Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum. Samsung almayı düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz?
senin için pil önemliyse samsung al önerceiğim telefon ise : note 10 lite kesinlikle

Takyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
samet elen
nasıl bir telefon istiyorsun biraz daha acar mısın sadece kamera mı sadece oyun mu yada alo desin yeter mi veya baska ne yapacaksın bir telefonda onem verdigin seyler neler yani

Emirsbgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan Söbüoğlu
Bence iPhone SE 2020 al iPhone 11 özelliklerinde telefon hızı aşırı iyi kamera desen efsane çekiyor batarya da gayet iyi gidiyor bence tam almalık telefon mis gibi çok uzun süre de götürür aşırı eskitemediği sürece kolay kolay yavaşlamıyor iphone

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Batuhan Turan
galaxy note 10 lite , eğer küçük ekran ve pilinin küçük olmasını sorun etmezsen se2020

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Tuna Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl bir telefon istiyorsun biraz daha acar mısın sadece kamera mı sadece oyun mu yada alo desin yeter mi veya baska ne yapacaksın bir telefonda onem verdigin seyler neler yani
arada oyun da oynarım. ama genel olarak dizi film video izlemek. kamerası da iyi olursa güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

büyük ihtimalle samsung galaxy note 10 lite alacağım.

arada oyun da oynarım. ama genel olarak dizi film video izlemek. kamerası da iyi olursa güzel olur.

büyük ihtimalle samsung galaxy note 10 lite alacağım.
samsung m51 de olabilir. özellikleri iyi geldi. ne dersiniz?

JokerAllame

80+ Silver
Bak şimdi samsung alırsın veya andriod bir telefon seni anca 1 bilemedin 2 yıl götürür.Ama iphone sana 5 yıl garanti veriyor 5 yıl garanti demek hiçbirşekilde yavaşlamayacak 5 yıl tüm güncellemeleri alacak ve ios ekosistemindeki telefonlar androide göre daha hızlıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Tuna Aydın
Bak şimdi samsung alırsın veya andriod bir telefon seni anca 1 bilemedin 2 yıl götürür.Ama iphone sana 5 yıl garanti veriyor 5 yıl garanti demek hiçbirşekilde yavaşlamayacak 5 yıl tüm güncellemeleri alacak ve ios ekosistemindeki telefonlar androide göre daha hızlıdır.
iphone almayı düşünmüyorum. özellikle se2

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
donanım
boş konuşma j7 prime var 2016 hala en ufak sorunu yok 16gb nın 13ü dolu tık yok

720p ekrana bakacaksanız gidin alın iphone ben s10+ alıp 2kda cam gibi izlerim

dostum düşünmene bile gerek yok birazcık arttır bütçeyi ve mi10t al en iyi en fp tel şuan piyasadaki

@Contravolta

Top Bottom