Neler Yeni

4800TL donanım önerisi

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Bu sabah elime para geçti bende donanımlarımı yenilemek istiyorum. Dün hp omen almaya karar vermiştim ancak bu parayla daha iyilerini alabilceğim için vazgeçtim. Şunları almayı düşünüyorum daha iyi önerileriniz varsa belirseniz sevinirim.

Existentia

80+ Silver
Kulaklık muazzam şahsen piyasadaki favorim fare konusunda pek bir fikrim yok klavye içinse başka seçeneklere de bir göz gezdirmenizi öneririm

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Bu sabah elime para geçti bende donanımlarımı yenilemek istiyorum. Dün hp omen almaya karar vermiştim ancak bu parayla daha iyilerini alabilceğim için vazgeçtim. Şunları almayı düşünüyorum daha iyi önerileriniz varsa belirseniz sevinirim.

klavye tercihi güzel kulaklığıda ben araştırıyorum ama kablolu mouse için 1500tl çok fazla

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klavye tercihi güzel kulaklığıda ben araştırıyorum ama kablolu mouse için 1500tl çok fazla
Mouse konusunda katılıyorum ama birçok kişi dünyanın en iyi mouse olduğunu söylüyor. Kablosu yok gibi diyorlar. Şu nasıldır

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Mouse konusunda katılıyorum ama birçok kişi dünyanın en iyi mouse olduğunu söylüyor. Kablosu yok gibi diyorlar. Şu nasıldır

kullanmadığım için net bişey söylemiyeceğim ama herkes dünaynın en iyisi diyorsa bi değerlendir
buda fiyatına nazaran alınabilcek bişey gibi

NotGonna

80+ Bronze

harika bi mouse almanızı öneririm en iyi mouseleri tokatlıyor onun dışında klavye switchleri güzel digerl özelliklerini blimiyoırum kulaklık da kötü degil

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
harika bi mouse almanızı öneririm en iyi mouseleri tokatlıyor onun dışında klavye switchleri güzel digerl özelliklerini blimiyoırum kulaklık da kötü degil
Hangi fareden bahsettiniz. endgame'mi ninjutso katana mı

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
MousePad bana mı gereksiz pahalı geldi, yoksa çağ dışı mı kaldım.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Instagram
azad._.altunn
Steam
azad_altunn
Twitter
azad_altunn
Discord
azad_altunn
Reddit
azad_altunn

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ömer SARLUGİL

bu klavyeyi al bro efsane
100m tık ömrü var

NotGonna

80+ Bronze
bu mouseler katanın yanındang eçmez
Stok yok şimdi gelince 350-400'lere düşüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde çok hoşuma gidiyor ama yurt dışından geliyor vergiden dolayı korkuyorum biraz.
banggood dav arsa ordan al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,157
Üyeler
140,782
Son üye
emre.blgn
Top Bottom