Neler Yeni

49K BU SİSTEM ALINIRMI ?

Arnold

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yücetin
Gaming.gen.tr bu sistem bana sanki uygun geldi bu geliştirmeler ile alınır mı? ne dersiniz ?
Ekran görüntüsü 2024-05-01 164005.png
Ekran görüntüsü 2024-05-01 164024.png

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
oguz kagan
Gaming.gen.tr bu sistem bana sanki uygun geldi bu geliştirmeler ile alınır mı? ne dersiniz ?
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
hayatta alınmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu sistemde ramı 2x16 lexar thor bide thermalright peerless assain soğutucu ekleyerek al tamam 5k paran cebinde kaldı

Arnold

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yücetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayatta alınmaz

şu sistemde ramı 2x16 lexar thor bide thermalright peerless assain soğutucu ekleyerek al tamam 5k paran cebinde kaldı

attığınız sistemde yükseltmeler yapılınca gene aynı fiyatlara denk geliyo hangisi daha iyi kafam karıştı valla

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,755
İsim
Emir
1714572196244.png

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
hayatta alınmaz

Anakart biostar,Psu frisby 🤣🤣

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Bu ara 7600 piyasada 500f ile aynı fiyatta. Gaming gen fiyat farkı çıkarıyosa yazık.
Anakart b650 ile değiştirilebilir.
Ssd de keza listeye bakmak lazım.
Sistemin linkini atar mısın? Opsiyonlara bir bakalım.

Alıntıyı görüntüle
Gayet güzel sistem bu arada. Anakart-ssd hariç

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Ege
attığınız sistemde yükseltmeler yapılınca gene aynı fiyatlara denk geliyo hangisi daha iyi kafam karıştı valla
Hocam şu sistemi
Görselde attığım gibi özelleştirebilirsiniz. Seçtiğim soğutucu 240mm sıvı soğutucuların çoğundan daha iyi performans veriyor ve fiyat olarak yarı yarıya olması çok büyük avantaj.

Ekler

• 1714572429660.png
    1714572429660.png
    66.8 KB · Hit: 96

Arnold

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yücetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu ara 7600 piyasada 500f ile aynı fiyatta. Gaming gen fiyat farkı çıkarıyosa yazık.

Hocam şu sistemi
Görselde attığım gibi özelleştirebilirsiniz. Seçtiğim soğutucu 240mm sıvı soğutucuların çoğundan daha iyi performans veriyor ve fiyat olarak yarı yarıya olması çok büyük avantaj.

Bu yükseltmelerle daha iyi oldu gibi ama bu ramden emin olamadım ya öneri varmı
Ekran görüntüsü 2024-05-01 172807.png

Son düzenleme:

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Ege

Alıntıyı görüntüle
İşlemci 7500f kalsın. Soğutucu yanlış bir seçim. Hem 240mm sıvı soğutucu peerless assassine göre az da olsa daha kötü performans verebilir. Hem 2 katı fiyatı. Hem daha sesli çalışacak hem de ömrü yüksek ihtimalle daha kısa olacak. Ekran kartı inno3d olmalı zaten fiyat farkı yok. Anakart biostar sevmediyseniz Asus X670-P-CSM ye çıkın.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu

Alıntıyı görüntüle
Hocam gaming gen 'deji sistemi önermiyorum. Opsiyonlar o kadar kötü ki .üstüne ek istedikleri fiyatlar da komik.
En son ss'teki sistem gayet güzel sadece b650m asus yerine başka marka varsa yakın fiyata tercih edebilirsin.
Birde ssd opsiyonlarına da bakmak gerek.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
oguz kagan

Ne cahil adamsın be pcden hiç anladığın yok biostarı kötü zannediyorsun frisby PSU da iyidir yari yolda bırakmaz ama senin gibi cahiller bilmez bunu

Attığım sitemde o yuksltemler olunca 44k oluyor diğer arkadaşın attığı süper 7000 ede bakabilirsin ama ben shark 7a öneriyorum parçalari gayet kaliteli sadece ram ve soğutma değiştirmen gerek

Arnold

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yücetin
İşlemci 7500f kalsın. Soğutucu yanlış bir seçim. Hem 240mm sıvı soğutucu peerless assassine göre az da olsa daha kötü performans verebilir. Hem 2 katı fiyatı. Hem daha sesli çalışacak hem de ömrü yüksek ihtimalle daha kısa olacak. Ekran kartı inno3d olmalı zaten fiyat farkı yok. Anakart biostar sevmediyseniz Asus X670-P-CSM ye çıkın.
240 TL farkla 7600 yapmak daha mantıklı değilmi

Hocam gaming gen 'deji sistemi önermiyorum. Opsiyonlar o kadar kötü ki .üstüne ek istedikleri fiyatlar da komik.
En son ss'teki sistem gayet güzel sadece b650m asus yerine başka marka varsa yakın fiyata tercih edebilirsin.
Birde ssd opsiyonlarına da bakmak gerek.
valla ne yalan söylüyim vazgeçtim o sistemden super 7000 olan sistem daha mantıklı ya yükseltmeleri daha iyi dediğin gibi

Top Bottom