Neler Yeni

5 sn içinde stok bitti hatasi f/p kasa

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
Merhabalar Gencergaming girdim ben hemen direk monitör dahil sepete ekle yaptığım halde stok yok dedi mobilim ben bu sorun mobildenmi kaynaklı yoksa herkesemi böyle lütfen yardim edin ne güzel alicaktim ama direk pat diye stok yok dedi

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,747
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Merhabalar Gencergaming girdim ben hemen direk monitör dahil sepete ekle yaptığım halde stok yok dedi mobilim ben bu sorun mobildenmi kaynaklı yoksa herkesemi böyle lütfen yardim edin ne güzel alicaktim ama direk pat diye stok yok dedi
Bu arada hemen sepete ekleyince bende de oluyor mobilde . Birkaç saniye daha beklemek gerekiyor.

Ergenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Ergenç
Ben sepete ekledim sepet boş dedi 😂

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,747
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Yok abi ya sitenin başında bekliyorum açılıyor hemen hata veriyor gitmiyor o sayfaya ya
Dediğim normal sistem içinde olmuştu o yüzden belirttim.
Normal bir sistemi direk sepete eklediğinde sorun olmuyorsa muhtemelen stoğa yetişememiş olabilirsin. GençerGaming geçen gün bu durumu açıklamıştı. Fakat benim dediğim normal bir üründe de oluyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: QwoJ

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal bir sistemi direk sepete eklediğinde sorun olmuyorsa muhtemelen stoğa yetişememiş olabilirsin. GençerGaming geçen gün bu durumu açıklamıştı. Fakat benim dediğim normal bir üründe de oluyor.
Şöyle fakat ben direk girdim linke ama o sisteme atmadi hata verdi hata vermese almıştım

PeVeRDeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Enes Güzel
Alabilen varmı acaba yaa

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Screenshot_2023-04-02-12-14-11-557-edit_com.android.chrome.jpg
bu hatayi veriyor

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Sayacın saniyesini bekledim yine olmadı. Konsola yönelin agalar ugrasmayın

• Beğen

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
Alabilen varmı acaba yaa
Ben anlamadım ya babamida ikna etmiştim nasıl bir site bu ya birdaha asla elime gecmiyecek bir fırsat keşke yardımcı olsalar bana ya çok istiyorumdum 2yildir ikna etmeye çalıştım ve sonunda ettigimde oda olmadi

PeVeRDeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Enes Güzel
Ben anlamadım ya babamida ikna etmiştim nasıl bir site bu ya birdaha asla elime gecmiyecek bir fırsat keşke yardımcı olsalar bana ya çok istiyorumdum 2yildir ikna etmeye çalıştım ve sonunda ettigimde oda olmadi
Valla bende zor zar ikna ettim babamı yemin ederim 4 yildir yildir bi sistem istiyorum hala kavusamadim ne guzel firsati yakalamistik yaa

• Beğen

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
Valla bende zor zar ikna ettim babamı yemin ederim 4 yildir yildir bi sistem istiyorum hala kavusamadim ne guzel firsati yakalamistik yaa
Ben artık inancımı kaybettim demekki haketmiyoruz aga Gencergaminge girerken hata almasam almıştım keşke girebilseydim

Top Bottom