Neler Yeni

5 sn içinde stok bitti hatasi f/p kasa

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,747
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bu hatayı başka kişiler de karşılaşmış tekrar f5lemekten başka çare yok gibi , dediğim hata farklı bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben artık inancımı kaybettim demekki haketmiyoruz aga Gencergaminge girerken hata almasam almıştım keşke girebilseydim
Saniyesinde girmek şart gerekirse bilgisayar üzerinden iyi internet ile hesap bilgilerini kaydederek işlemini yap derim.
Çünkü bunları çoktan bilip alanlar var.

• Beğen
Reaksiyonlar: QwoJ

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
Bu hatayı başka kişiler de karşılaşmış tekrar f5lemekten başka çare yok gibi , dediğim hata farklı bu arada.
F5 atsanda farketmiyor yine kalıyor öyle

Saniyesinde girmek şart gerekirse bilgisayar üzerinden iyi internet ile hesap bilgilerini kaydederek işlemini yap derim.
Çünkü bunları çoktan bilip alanlar var.
Öyle yaptım ztn abim pcde bekliyordu ben telefonda ondada aynı hatayi verdi

PeVeRDeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Enes Güzel
Ben artık inancımı kaybettim demekki haketmiyoruz aga Gencergaminge girerken hata almasam almıştım keşke girebilseydim
Bizim tek alabilme ihtimalimiz magazadan almak galiba oda gecti artik bu sistem icin alan almıstir ztn ben gidemem yalovaya ankaradayım itopya sistemi olsaydı geceden gidip bekliyecektim sistemi vallaha 4 yildir istiyom 1 gece magazanin kapisinda yatarım sorun olmazdı

• Beğen
Reaksiyonlar: QwoJ

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
Bizim tek alabilme ihtimalimiz magazadan almak galiba oda gecti artik bu sistem icin alan almıstir ztn ben gidemem yalovaya ankaradayım itopya sistemi olsaydı geceden gidip bekliyecektim sistemi vallaha 4 yildir istiyom 1 gece magazanin kapisinda yatarım sorun olmazdı
Valla benim burda magaza bile yok elektronik sen yine iyisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,631
Üyeler
158,634
Son üye
radjanainggolan
Top Bottom