Neler Yeni

50.000 TL bütçe ile sistem

erenozcan

80+
Bütçe
50.000
Selamlar, 50.000 TL bütçem var. Genel olarak CS2, Valorant gibi FPS oyunları oynuyorum. Hikayeli veya grafik gerektirecek oyun oynamıyorum. Bu bütçede 7800x3D ile bir sistem toplayabilir miyim? Hazır veya toplama olarak önerileriniz varsa duymak isterim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Karataş
Selamlar, 50.000 TL bütçem var. Genel olarak CS2, Valorant gibi FPS oyunları oynuyorum. Hikayeli veya grafik gerektirecek oyun oynamıyorum. Bu bütçede 7800x3D ile bir sistem toplayabilir miyim? Hazır veya toplama olarak önerileriniz varsa duymak isterim.
ekran kartını zorlicak hikayeli oyunlar oynamıyosan bütçe biraz fazla değilmi.

erenozcan

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartını zorlicak hikayeli oyunlar oynamıyosan bütçe biraz fazla değilmi.
şimdilik idare edecek bir ekran kartı seçip işlemciyi yüksek tutmak istedim. yeni ekran kartları çıktığında yükseltmeyi planlıyorum. tercihim 7800x3d işlemcili bir sistem almak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Karataş
şimdilik idare edecek bir ekran kartı seçip işlemciyi yüksek tutmak istedim. yeni ekran kartları çıktığında yükseltmeyi planlıyorum. tercihim 7800x3d işlemcili bir sistem almak.
demin böyle bi konu gördüm bulabilirsem atıyım atmışlardı sistem oraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunların 2 siydi galiba ama senin büyçeyi aşıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/kategori/...-7800x3d&islemci-serisi=ryzen-7&orderby=price
burdan bakabilirsin filtreleri değiştirip

Son düzenleme:
Top Bottom