Neler Yeni

50 cc scooter almak ıstıyorum fakat annem ağlıyor

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
tamamdır motor ısını hallettık sadece hangı marka alacagım ona kararsız kaldım

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Cevizli sucuk

80+ Bronze
Çok bir taşıt istiyorsan elektirikli bisiklet filan al onada ağlıyorsa zaten hiç deymez annenin göz yaşına deymez knk

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
eğer annen istemiyosa ve sen illa alacaksan başına kesin bişey gelir alma bence annenin duasını al kara geçersin

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
enes
2 tane arkadaşım şarjlı kazasında öldü. Ailenin endişelenmesi normal. Ben olsam annemi üzmemek için almazdım. Çünkü en ufak bi hatanda gerçekten canına mal olabilir.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Almıyorum ozur dılerım annecıgım deyıp boynuna sarılacagım teşekkur eederım sızlere bısıkletım var onu surerım bısıklet surerken kaska gerek var mı ?

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gördüğüm kadarıyla taşıtlar ile ilgili bilgin zayıf. Annenin ağlama konusunu kenara bırakıyorum. O ailevi durum, fakat gelelim 50 cc motorların olayına.

50 cc dediğin motora sigorta yapılmıyor, yapılsada sigorta işlem yapmıyor. Diyeceksin ki ne güzel işte masraf yok.

Sigorta dediğin kaza yaptığında sen hatalıysan karşının zararını öder. Şimdi hayal et bi anlık dikkatsizlikle bi yayaya çarpsan, Hayatını karartırlar. Allah korusun ölüm olmadı diyelim bu seferde hastane masrafından kafanı kaldıramazsın.
Araca vurdun desek şimdi en dandik arabanın farı 3000 lira civarlarında geziyor ledler hele daha tepelerde.

Ben teker yapmam demişsin, Zaten o motorla yapamazsın.
50 cc dediğin makine sürekli zorlandığı için masrafı normal bi scooterdan daha fazla oluyor.
80 cc yapıcaksın 70 km ye ulaşıcak. Sen zararsın sanıyorsun ama, Asfaltta sürünürken öyle olmadığını anlayacaksın.

Motosiklet ben bindim hevesimi aldım, artık binmem diyebileceğin bi zevk değildir. Aksine alındığında zehir gibi bırakamazsın o yüzden iyi araştır hesabını iyi yap.

BAşlayacaksanda minimum 110 cc ile bilinçli olarak başla

rıza baba

80+ Bronze
Almıyorum ozur dılerım annecıgım deyıp boynuna sarılacagım teşekkur eederım sızlere bısıkletım var onu surerım bısıklet surerken kaska gerek var mı ?
düz yolda düşmüyorsan kaska gerek yok bisiklette (tek teker yapma)

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Türkiye'de motor kullanmak almak satmak hiçbirşey güvenli değil aga. Özet oalrak türkiye güvenli değil ben kaçıyorum eyw .d

Top Bottom