Neler Yeni

500 TL BUTCE İCİN KLAVYE ONERİSİ

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak
Arkadaslar merhaba defalarca konu actim ama cevap gelmedi 8 yillik eski klavyeme veda vakti geldi birkac aydir guzel bir mekanik klavye arayisindayim kulaklik ve mouse olarak gamepower kullaniyorum ve bayagi memnunum forumda okugum kadariyla herkes gamepower klavyelere kotu demis bende butceme uygun guzel şık durucak bir klavye ariyorum ve red switch olmasini istiyorum eger onerisi olan arkadaslar varsa bu konu altinda konusalim

Gamepower klavyelerde alabilirim almam demiyorum ama iyi birsey istiyorum

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,904
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Arkadaslar merhaba defalarca konu actim ama cevap gelmedi 8 yillik eski klavyeme veda vakti geldi birkac aydir guzel bir mekanik klavye arayisindayim kulaklik ve mouse olarak gamepower kullaniyorum ve bayagi memnunum forumda okugum kadariyla herkes gamepower klavyelere kotu demis bende butceme uygun guzel şık durucak bir klavye ariyorum ve red switch olmasini istiyorum eger onerisi olan arkadaslar varsa bu konu altinda konusalim

Gamepower klavyelerde alabilirim almam demiyorum ama iyi birsey istiyorum
bütçeni biraz geçiyor ama https://www.sinerji.gen.tr/gameboos...g-klavye-p-38636?utm_campaign=akakce&v=1.46.2 baya güzel duruyor alabilirsin istersen
bu da blue switch olanı : https://www.sinerji.gen.tr/gameboos...g-klavye-p-38634?utm_campaign=akakce&v=1.27.3

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,663
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Switch olmasına çok takmadıysan membran alabilirsin iyi bir markadan hem daha çok dayanır hem düşük seviye mekanikdense orta seviye membran daha iyidir

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Switch olmasına çok takmadıysan membran alabilirsin iyi bir markadan hem daha çok dayanır hem düşük seviye mekanikdense orta seviye membran daha iyidir
yani orasıda var ama üzeceğini sanmıyorum gamebooster ın
birde 500tl ye membran ışıklı almak üzer be şahsen ben olsam almazdım

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,663
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bütçesini 600 e çıkartabiliyorsa gamebooster tabikide daha iyi ben belirli bütçede bir öneri yaptım sadece
500tl Membran için bence fazla değil tercih meselesi bu birazda

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Bütçesini 600 e çıkartabiliyorsa gamebooster tabikide daha iyi ben belirli bütçede bir öneri yaptım sadece
500tl Membran için bence fazla değil tercih meselesi bu birazda
evet tercih meselesi kankada yani düşün sadece ışıklı diye normal bir klavye 100tl ise mesela ona 500tl vericeksin bide markasına vermiş olacaksın kalitesi ayrı kalitesine laf söylenemez ama yani 500 çok gibi ben olsam 100 daha ekler alırdım ama dolarda belli yani bir şey diyemiyorum :/

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilginiz icin saolun ama istedigim.mekanik klavye olmasi membran klavye istemem almisken mekanik aliyom diyorum gamepower hakkinda ne dusunuyorsunuz

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
ilginiz icin saolun ama istedigim.mekanik klavye olmasi membran klavye istemem almisken mekanik aliyom diyorum gamepower hakkinda ne dusunuyorsunuz
gamepower da iyi arkadaşım kullanıyor onun saber modeli sıkıntılı donanım arşivi izledi baya gıcırdama sesi var onu önermem almışken rgb al rainbowla uğraşma derim alırsan gamepower da alabilirsin saber hariç 1 tane daha sorunlu klavyesi vardı sanırım bakıp onlar hariç arabilirsin mesela ogre rgb falan alabilirsin (fiyatıyla ilgili bilgim yok)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,275
Üyeler
157,222
Son üye
Sessizce57
Top Bottom