Neler Yeni

500 TL kulaklık ve mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
500 TL param var. Kulaklık olarak rampage drop mouse olarak g300s düşünüyorum. Başka önerileriniz var mı? Kulaklığı telefonda da kullanmak istiyorum hem 3.5mm jak hemde usb girişi olan türden olursa daha iyi olur benim için.

Farway

80+ Silver
300 liraya rampage comfort 200 liraya Hp omen 600

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak
500 TL param var. Kulaklık olarak rampage drop mouse olarak g300s düşünüyorum. Başka önerileriniz var mı? Kulaklığı telefonda da kullanmak istiyorum hem 3.5mm jak hemde usb girişi olan türden olursa daha iyi olur benim için.
aga benimde kulaklık + mouse + klavye almam gerekti yakın zamanda kulaklığı rampage comfort aldım forumda epeyce dolaştım ve fazlasıyla öneriliyordu
buradan bakabilirsin kulaklığı 2günlük kullanımın ardından fazlasıyla memnunum babam ışıklar kapalıyken beni uzaylıya benzetsede güzel kulaklık sevdim tavsiye ederim almanı. mouse olarak az önce sipariş verdim gine forumda indirimdeyken çok önerildiğnii görünce konu açmıştım 210liraya alınır mı diye ve asıl soru alınmaz mı gibi yanıtlar aldım bugünde tekrar indirime girmişti ve sipariş verdim 188tlye mediamarkttan
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-omen-by-600-gaming-mouse-12000-dpi-1kf75aa-1187532.html
bakabilirsin buradan. ekstra olarak belki istersen diye birde klavye önerisi koyacam gine forumda önerilen ve pazartesi alacağım
ihtiyacın varsa bakabilrsin

bwNN

80+ Silver
Rampage Comfor ve Omen 600 // Rampage comfort kullanıyorum omen 600ü sipariş ettim bayram dan dolayısıyla kargom gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga benimde kulaklık + mouse + klavye almam gerekti yakın zamanda kulaklığı rampage comfort aldım forumda epeyce dolaştım ve fazlasıyla öneriliyordu
buradan bakabilirsin kulaklığı 2günlük kullanımın ardından fazlasıyla memnunum babam ışıklar kapalıyken beni uzaylıya benzetsede güzel kulaklık sevdim tavsiye ederim almanı. mouse olarak az önce sipariş verdim gine forumda indirimdeyken çok önerildiğnii görünce konu açmıştım 210liraya alınır mı diye ve asıl soru alınmaz mı gibi yanıtlar aldım bugünde tekrar indirime girmişti ve sipariş verdim 188tlye mediamarkttan
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-omen-by-600-gaming-mouse-12000-dpi-1kf75aa-1187532.html
bakabilirsin buradan. ekstra olarak belki istersen diye birde klavye önerisi koyacam gine forumda önerilen ve pazartesi alacağım
ihtiyacın varsa bakabilrsin
Klavyem zaten kb435l ama rampage dropu almayı daha çok istiyorum mouse olarak hpnin tasarımını beğenmedim sensörden çok konforu daha önemli benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mouse biraz düşük kalmamış mı?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Omen 600 kesinlikle o bütçede iyi mouse

Cruciatus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Abdullah Tosun
Steam
Cruciatus

İndirimde 179 civarı oluyor indirim kovalayabilirsiniz.

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak
Klavyem zaten kb435l ama rampage dropu almayı daha çok istiyorum mouse olarak hpnin tasarımını beğenmedim sensörden çok konforu daha önemli benim için

Mouse biraz düşük kalmamış mı?
aga öyleyse sen söyle klavyeden memnun musun :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
aga öyleyse sen söyle klavyeden memnun musun :D
Evet memnunum işimi görüyor

İndirimde 179 civarı oluyor indirim kovalayabilirsiniz.
Corsair katar pronun optik olması sorun çıkartır mı?

Son düzenleme:

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
G300S önermem.
Ayrı ayrı bütçe belirtirseniz daha da iyi yardımcı olabilirim.

Top Bottom