Neler Yeni

Yardım 500 TL rahat kulaklık önerisi

flexi1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Çınar
Arkadaşlar video düzenleme işi yapıyorum ve arada Valorant oynuyorum. İş gereği bazen 7-8 saatten fazla kulaklık takmam gerekiyor, şu anki kulaklığım, kulağımın üst kısmına baskı yapıyor ve gözlük de kullandığım için 1-2 saat sonra ağrı yapıyor ve bir süre dinlenmem gerekiyor. Bu yüzden rahat bir kulaklık istiyorum ve mümkünse kulağımı tam olarak içine alsın-çok büyük kulağım yok, orta boyutta-. Bir de ses kalitesinin iyi olması gerekli çünkü en ufak sesleri yakalamam gerekebiliyor.

Telefonla da kullanmayı düşündüğüm için görünüşü çok abartılı olmayan ve jack girişi olan, eğer bütçeye uyuyorsa kablosuz da olur, bir kulaklık istiyorum. Bütçe dediğim gibi 500-600 TL civarı, Gaming gecesinde indirime giren bir şey olursa da almayı düşünüyorum. Genel olarak Cloud Stinger önerildi ama uzun süre kullanıldığında ağrı yapıyormuş sanırım. Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Çağatay Çetin

flexi1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Rampage drop plus.

T.P.G.

80+ Titanium
Ben de onu düşünmüştüm ama birkaç kişi o fiyata daha iyilerinin alınabileceğini söyledi.
Öyle, ama sen aşırı ses kasmayacağım diyorsun rahatlık arıyorsun. Drop Plus ses kasma odaklı Arctis 1 ise rahatlık.

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Arkadaşlar video düzenleme işi yapıyorum ve arada Valorant oynuyorum. İş gereği bazen 7-8 saatten fazla kulaklık takmam gerekiyor, şu anki kulaklığım, kulağımın üst kısmına baskı yapıyor ve gözlük de kullandığım için 1-2 saat sonra ağrı yapıyor ve bir süre dinlenmem gerekiyor. Bu yüzden rahat bir kulaklık istiyorum ve mümkünse kulağımı tam olarak içine alsın-çok büyük kulağım yok, orta boyutta-. Bir de ses kalitesinin iyi olması gerekli çünkü en ufak sesleri yakalamam gerekebiliyor.

Telefonla da kullanmayı düşündüğüm için görünüşü çok abartılı olmayan ve jack girişi olan, eğer bütçeye uyuyorsa kablosuz da olur, bir kulaklık istiyorum. Bütçe dediğim gibi 500-600 TL civarı, Gaming gecesinde indirime giren bir şey olursa da almayı düşünüyorum. Genel olarak Cloud Stinger önerildi ama uzun süre kullanıldığında ağrı yapıyormuş sanırım. Şimdiden teşekkürler.
drop plus alabilirsin ses kasacaksan

flexi1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Çınar
Millet neden konuyu okumuyor? 500tl altı hep ''DROP PLUS DROP PLUS'' la adam rahatlık diyor lütfen ya..
Ayrıca tasarımının sade olmasını da istedim. Arctis 1'in tasarımı çok iyi, ama ses kalitesi de bir tık önemli. Karar veremedim.

Top Bottom