Neler Yeni

5000-5500 TL Bütçeli , 2 Sitem Arasından Hangisi Daha İyi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mustafa Ekizler
Instagram
ekzlr.m
Discord
Mustafa Ekizler #0042
bilmeyen var yukarda anlat istersen orta ayarda ne zevk aldığını
GT 1030 bir ara hayat kurtaran bir karttı benim için uygun fiyatlı ve CS, Valorant gibi FPS oyunları oynatıyor olduğu için hakkında kötü bir şey söyleyemem ama ETS2 veya Witcher 3 gibi oyunları minimumda oynatıyor 1050ti da orta seviye oynatır tabi çok bi göz zevki vermez bunları dert etmeyen biriyse almalı bence ne oynayacağına da bağlı büyük ölçüde valorant oynayacaksa gidipte 2060 alması saçma olur

Eldahoq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmi görebilmek için lütfen kayıt ol...
Eğer paran buna yetiyorsa üst ama beklerim da sistemlerden birini alırım dersen o sana kalmış ama kanka üst daha iyi
Aslında daha fazla biriktirip 8000-9000 tl bir pc almak isterim ama dolar sürekli artıyor , şimdiden bir bilgisayar almazsam ileride hiç alamam diye düşünüyorum.

ASL4N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ASLAN ENES DANACI
Aslında daha fazla biriktirip 8000-9000 TL bir pc almak isterim ama dolar sürekli artıyor , şimdiden bir bilgisayar almazsam ileride hiç alamam diye düşünüyorum.
Bende öyle düşünüyodum rtx 3050 li da sistemi alacaktım kredi kartını ayarlıyamadık sonra 2. El temiz bişey buldum ucuzdu hemen onu aldım her şeyi dene şimdide alabilirsin sonrada sana kalmış

Farway

80+ Silver
2. Ele yönelebilirsin dostum. Bu arada üstteki sistem daha iyi.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget

Farway

80+ Silver

alisayan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali-Sayan
Ben olsam 1. Sistemi tercih ederdim. Düşük seviye işlemcilerde intelin daha stabil ve verimli çalıştığını düşünüyorum

Eldahoq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmi görebilmek için lütfen kayıt ol...
Eğer paran buna yetiyorsa üst ama beklerim da sistemlerden birini alırım dersen o sana kalmış ama kanka üst daha iyi
Aslında 8-9k sistem toplamak istiyorum ama dolar sürekli yükselişte , o nedenden dolayı fırsatı kaçırmadan 1. sıradaki sistemi almak istiyorum, ama bir yandanda yeni gelicek diğer sistemleride beklemek istiyorum. Anlayacağınız biraz kararsızım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam, Elhadoq. Ben discord kullanıcı ismiyle Lhansent. İki sisteminde arkadaşa bütçesi dahilinde ben önerdim. Üstteki performans olarak daha iyi fakat alttaki bütçesinin dahilinde. Eğer bütçe ayırabilirse üsttekini almasını öneririm. Bu arada bende merakla bu bütçede önereceğiniz sistem varsa bekliyorum, önerdiğim sistem içinde eleştirilere açığım.
Evet vermiş olduğun sistemi beğendim, sadece alsammı yoksa gelecek olan diğer sistem videolarınımı beklese diye düşünüyorum...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,420
Üyeler
149,207
Son üye
NLARES
Top Bottom