Neler Yeni

5000-6000 TL Arası Monitör Dahil Sistem Toplama

TiThanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Anıl Aybars

LEOOO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Adaş
Hocam sizinle bütçemiz hemen hemen aynı bende yakın zamanda bi makina toplamayı düşünüyorum bir çoğu güzel yazdıklarınızın ama benim tercihim kasa da biraz daha hava sirkülasyonu olacak bir model, işlemciyi 3600x, ve ssd yi 240 yerine 480 yapmayı düşünüyorum. Bunları monitörden kısarak yapmak cazip geliyor bütçeye uygun olacak mı henüz hesaplamadım ama bilginiz olsun

TiThanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Anıl Aybars
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sizinle bütçemiz hemen hemen aynı bende yakın zamanda bi makina toplamayı düşünüyorum bir çoğu güzel yazdıklarınızın ama benim tercihim kasa da biraz daha hava sirkülasyonu olacak bir model, işlemciyi 3600x, ve ssd yi 240 yerine 480 yapmayı düşünüyorum. Bunları monitörden kısarak yapmak cazip geliyor bütçeye uygun olacak mı henüz hesaplamadım ama bilginiz olsun
Hangi kasayı düşünüyorsunuz? Ben sistemi kendime dizseydim kesinlikle SSD'yi 240 yerine 480 veya 512 yapardım fakat arkadaşıma dizdiğim için onun pek fazla alana ihtiyacı olmayacak ? bir de fiyat kısmak için mecburen 240 tercih ettim. Kasa konusunda bir adet alternatif ürün önerdiler fakat onu tercih edersem toplam fiyat daha da artıyor, ne yapacağız bilmiyorum. Monitörden pek kısamıyoruz çünkü arkadaşım 144Hz olmasını istiyor, kıssak kıssak 100 lira kadar kısabiliriz, onun da pek faydası dokunmaz maalesef...

Top Bottom