Neler Yeni

5000 serisi beklenmeli mi

dellmark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert aydın
Öncelikle merhaba, bir kac ay sonra sistem toplamayı düşünüyorum bu sistem büyük olasılıkla 4700ti super ve 5 7600x olacak. Şuan bir bilgisayarım yok ve bu yılın sonuna doğru 5000 serisi çıkacak deniliyor. Sizce belirttiğim pc yi almalıyım yoksa 5000serisini beklemeli miyim? şimdiden teşekkürler

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,765
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Çıkana kadar alacağın sisteme zam gelir, sıkıntı olur. Arada da uçurum fark olsa dahi sana hissettirmez söylediğin sistem.
Ben olsam tez zamanda söylediğin sistemi alırdım. Dün 1 gecede ekonomik olarak nasıl dalgalanma olabileceğini gördük. İlerisi puslu, al bence.

Hanaz

80+ Silver
Çıkana kadar alacağın sisteme zam gelir, sıkıntı olur. Arada da uçurum fark olsa dahi sana hissettirmez söylediğin sistem.
Ben olsam tez zamanda söylediğin sistemi alırdım. Dün 1 gecede ekonomik olarak nasıl dalgalanma olabileceğini gördük. İlerisi puslu, al bence.
Dün gece noldu la

dellmark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler hocam öyle yapmak hem parasal açıdan hemde zaman kaybetmeme konusunda en mantıklısı olacak gibi.

RONALDINHO

80+ Bronze
ben yıllar önce 3000 serisi çıkacak diye alacağım sistemi almamıştım. sonuç olarak hala eski laptopumu kullanıyorum.

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Öncelikle merhaba, bir kac ay sonra sistem toplamayı düşünüyorum bu sistem büyük olasılıkla 4700ti super ve 5 7600x olacak. Şuan bir bilgisayarım yok ve bu yılın sonuna doğru 5000 serisi çıkacak deniliyor. Sizce belirttiğim pc yi almalıyım yoksa 5000serisini beklemeli miyim? şimdiden teşekkürler
Eğer bekleyeceğin bu zamanda paranı türk lirası olarak tutacaksan kesinlikle bekleme

Top Bottom