Neler Yeni

5000 TL'ye Oyuncu Koltuğu Önerisi

PunkiesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Baran Aygül
Kumaşının dokunma hissiyati sanki böyle gıcık edecekmiş huysuzlandıracakmış gibi hissetiriyor. Leke tutuyormu ayrıca .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayakları plastik sert ama yani metal varken plastik yapılması bu fiyat bantlarında eksi özellik gibi geldi daha sağlam yapılabilrdi
ayakları metal yanlış bilgi

PunkiesT

80+ Bronze
Kullanmıyorum ama güzel markadır
Deri sanırım yok ben kumaş almayı düşünüyorum daha önce soyuldu aldığım deri koltuk.

Hawk Gaming Chair Fab mı alsam veya EXVEGA Andromeda alsam sorun yaşatmaz. Zaten Exvega sitesinde fiyat olarak iyi daha önce bu siteden alışveriş yapan oldumu ?​

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mertcan Yener
Konuda belirtiğim 5000 TL. banlarında oyuncu koltuğu arıyorum. Genelde Hawk fab4 önerildiğini görüyorum. Varsa kullanmış veya bilen oyuncu koltuğu önerilerinizi alırım .
hawk markasini tavsiye ederim hepsiburada da sanirim su anda sepette 4800 tl olmasi lazim ordan bakabilirsin sade ve rahat hos bir goruntusu olan bir koltuk

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,956
İsim
Emir

PunkiesT

80+ Bronze
hawk markasini tavsiye ederim hepsiburada da sanirim su anda sepette 4800 TL olmasi lazim ordan bakabilirsin sade ve rahat hos bir goruntusu olan bir koltuk
Zaten ya hawk alıcam ya da exvega ikisinden biri hangisi daha iyi bilemedim

1aydır piyasaya bakıyorum xdrive 15 li deri koltuk veya fab 4 al yapıstır su an fab 4 1k daha ucuz istersen linki de burda

Xdrive almam deri olduğu için zaten gözümün olduğu 2 koltuktan biri hawk

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,956
İsim
Emir
Zaten ya hawk alıcam ya da exvega ikisinden biri hangisi daha iyi bilemedim

Xdrive almam deri olduğu için zaten gözümün olduğu 2 koltuktan biri hawk
hawk al geç derim bence fiyatlar çok oynak 1 günde 500 600tl zam geliyor

PunkiesT

80+ Bronze
hawk al geç derim bence fiyatlar çok oynak 1 günde 500 600tl zam geliyor
Zaten bunlarda zamlanmış fiyatları da Exvega update yapılması var bir kaç güzel özelliği var.

PunkiesT

80+ Bronze

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ahmet
Konuda belirtiğim 5000 TL. banlarında oyuncu koltuğu arıyorum. Genelde Hawk fab4 önerildiğini görüyorum. Varsa kullanmış veya bilen oyuncu koltuğu önerilerinizi alırım .
hawk kullanmadım ama kullananlardan duyduğum kadarıyla öyle küçük sorunlar oluyor gıcırtı vb ama kullanılır rahat bu fiyata hawk a bakabilirsin
NOT : bu fiyata hawk alabilirsin yazdım diye illa hawk a bakmak zorunda değilsin

PunkiesT

80+ Bronze
hawk kullanmadım ama kullananlardan duyduğum kadarıyla öyle küçük sorunlar oluyor gıcırtı vb ama kullanılır rahat bu fiyata hawk a bakabilirsin
NOT : bu fiyata hawk alabilirsin yazdım diye illa hawk a bakmak zorunda değilsin
Yok senden dolayı değil ya hawk alacaktım ya da exvega ikisinden birini alacaktım bende hawk alayım dedim çoğu kişi hawk önerdi yani.

Top Bottom