Neler Yeni

50K bütçeli Toplama Bilgisayar Tavsiyesi

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Bütçe
50000
İyi günler arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz üzere 50K bütçeli bir bilgisayar toplamak istiyorum tamamen oyun odaklı olacak, bütce +5k yüksele bilir veya azala bilir önemsiz, ekran kartı olarak nvidia istemiyorum mümkünse kafamda AMD 7800xt bulunmakta fakat işlemci konusunda pek bilgim vesaire yok yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Dipnot: oyunları mümkün mertebe ultrada açmak istiyorum, yeni çıkacak oyunları da sıkıntı çıkarmadan kaldırırsa sevinirim ( GTA 6 vs )

sabanozsu

80+
İyi günler arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz üzere 50K bütçeli bir bilgisayar toplamak istiyorum tamamen oyun odaklı olacak, bütce +5k yüksele bilir veya azala bilir önemsiz, ekran kartı olarak nvidia istemiyorum mümkünse kafamda AMD 7800xt bulunmakta fakat işlemci konusunda pek bilgim vesaire yok yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Dipnot: oyunları mümkün mertebe ultrada açmak istiyorum, yeni çıkacak oyunları da sıkıntı çıkarmadan kaldırırsa sevinirim ( GTA 6 vs )
Şöyle bir sistem topladım gaming gecesinden incehesaptan cuma günü baya indirimli kafanda plan oluşması için atayım 47 e geldi monitorle birlikte

Ekler

• Screenshot_2023-12-09-21-21-41-859_com.incehesap.web.web2.jpg
    Screenshot_2023-12-09-21-21-41-859_com.incehesap.web.web2.jpg
    540.5 KB · Hit: 83
  • Screenshot_2023-12-09-21-21-53-916-edit_com.incehesap.web.web2.jpg
    Screenshot_2023-12-09-21-21-53-916-edit_com.incehesap.web.web2.jpg
    183.8 KB · Hit: 81

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok teşekkür ederim, cuma günü almamı mı tavsiye edersiniz? Bir de benim kendi monitörüm bulunmakta işlemciyi değiştirip bir tık daha yükseltmek mantıklı olur mu memnunmusunuz şuanda bu sistemden ultra aça biliyormusunuz oynadığınız oyunları?

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can

Dilerseniz tek tek araştırıp biraz dana ucuza toplayabilirsiniz hocam.
Teşekkür ediyorum, cuma günü indirimi beklemek akıllıca olur gibi duruyor üstteki arkadaşla fiyat kıyaslaması yapınca

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
Bütün sitelerde yıl sonu indirimleri başlasın ondan sonra toplayın hocam. Ancak Aralık bitmeden toplayın bence.

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Bütün sitelerde yıl sonu indirimleri başlasın ondan sonra toplayın hocam. Ancak Aralık bitmeden toplayın bence.
Hocam çok teşekkür ediyorum ilginiz için, ne zaman başlar bu indirimler acaba tahmini bir bilginiz var mı hangi siteyi önerirsiniz toplama için bu indirimleri mi beklemeliyim yoksa cuma gecesi indirimleri de iyi midir??

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
Hocam çok teşekkür ediyorum ilginiz için, ne zaman başlar bu indirimler acaba tahmini bir bilginiz var mı hangi siteyi önerirsiniz toplama için bu indirimleri mi beklemeliyim yoksa cuma gecesi indirimleri de iyi midir??
Rica ederim, ne demek.. Cuma gecesi indirimlerde parça parça bakıp fiyatı uygun olanları alabilirsiniz hocam. İndirime girmeyen parçaları da ayrı ayrı en uygun güvenilir sitelerden toplarsınız. Alacağınız parçaları belirleyin, fiyatlarıyla beraber bir liste yapın. İndirim saatinde gerçekten indirime girenleri toplayın derim. İtopya, gamegaraj benim alışveriş yapıp memnun kaldığım siteler.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
Cuma gecesi İncehesap ta pek bir şey olmuyor açıkçası ancak iyi düşen iki-üç üründen yakalarsınız. GameGaraj da başladı ancak sizin dikkatinizi çekecek bir ürün var mıydı hatırlamıyorum. Siz bana sistemin ne için kullanilacagini söyler misiniz? Örnek bir şey toplayayim yol gösterici olması açısından.

asko56

80+ Bronze
kullanıcının istegi

Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum gta 6 3 yıl sonra çıkıcak 3 sene sonra da ultrada yüksek fps vericek kart 4080 den başlar 16 gb vram olması lazım bütçeniz az haberiniz olsun

Top Bottom