Neler Yeni

50K bütçeli Toplama Bilgisayar Tavsiyesi

halit1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Halit Berkutay Aydin
işlemci

anakart

ram

ekran kartı

ssd

istersen hdd

kasa

sıvı soğutucu

açamayacağın oyun yok 2k ultrada

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Cuma gecesi İncehesap ta pek bir şey olmuyor açıkçası ancak iyi düşen iki-üç üründen yakalarsınız. GameGaraj da başladı ancak sizin dikkatinizi çekecek bir ürün var mıydı hatırlamıyorum. Siz bana sistemin ne için kullanilacagini söyler misiniz? Örnek bir şey toplayayim yol gösterici olması açısından.
Hocam tamamen oyun için kullanacağım mümkün mertebe ultra da açmak istiyorum 1080p-1440p arası

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,366
İsim
Fatih
Hocam tamamen oyun için kullanacağım mümkün mertebe ultra da açmak istiyorum 1080p-1440p arası
Özelleştirmeleri de atiyorum hemen.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu şekilde veya buna benzer şekilde bir sistem toplanabilir. AM5 daha mantıklı olabilir işlemci seçiminde, o şekilde de aticam.

Bu da AM5 için örnek sistem. İşlemci olarak 7800x3d seçerseniz tam 50k civarına geliyor.

Son düzenleme:

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Özelleştirmeleri de atiyorum hemen.

Bu şekilde veya buna benzer şekilde bir sistem toplanabilir. AM5 daha mantıklı olabilir işlemci seçiminde, o şekilde de aticam.

Bu da AM5 için örnek sistem. İşlemci olarak 7800x3d seçerseniz tam 50k civarına geliyor.

Hocam ben söyle bir sistem hazırladım o
siteden uyumsuz bir parça vesaire var mı ne düşünüyorsunuz? Site güvenilir midir bu arada

Arcade 9A RX7000​

Özelleştirdim 53 bin TL tuttu hepsi

Ekler

• IMG_20231211_213938.jpg
    IMG_20231211_213938.jpg
    204.7 KB · Hit: 23
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
siteden uyumsuz bir parça vesaire var mı ne düşünüyorsunuz? Site güvenilir midir bu arada

Arcade 9A RX7000​

Hocam size attığım sistemden bir artı yanını görmedim. Ve attığım sistemde soğutucu daha kaliteli.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,366
İsim
Fatih

Arcade 9A RX7000​

Soğutucuyu bilmiyorum, ekran kartı nedir? Göremedim çünkü.

Soğutucuyu bilmiyorum, ekran kartı nedir? Göremedim çünkü.
Onun dışında çok kaliteli duruyor bu arada, PSU çok fazla. Oradan kısıp daha kaliteli bir markayı daha ucuza kapatarak verimli şekilde fiyat düşürülebilir.

Hocam size attığım sistemden bir artı yanını görmedim. Ve attığım sistemde soğutucu daha kaliteli.
Hocam 7800x3d dediğimiz şey çok farklı. Kasa daha kaliteli, ramler daha iyi.

Existentia

80+ Silver
kullanıcının istegi

Dipnot: oyunları mümkün mertebe ultrada açmak istiyorum, yeni çıkacak oyunları da sıkıntı çıkarmadan kaldırırsa sevinirim ( GTA 6 vs )

Dostum gta 6 3 yıl sonra çıkıcak 3 sene sonra da ultrada yüksek fps vericek kart 4080 den başlar 16 gb vram olması lazım bütçeniz az haberiniz olsun
4070ti lı R5 7500F lı kasa kovalayın attıım anakartı artırmak şart bu arada

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar cevaplarınız için kafamda az çok canlandı nasıl bir şey kuracağım indirimlerde bir kaç ürün yakalayıp konu altında güncelleyeceğim sağolun

Asmeday_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
IMG_20231214_003844.jpg

Arkadaşlar merhaba incehesaptan şöyle bir PC topladım, işlemcisi, Rami hakkında yorum yaparsanız sevinirim iyi midir? 7600 hakkında epey iyi yorumlar okudum almayı düşündüğüm rzyen 7 7600x3d den pek farkı yokmuş bellek harici ve daha ucuza geliyor sistem böyle anakart vs iyi midir? oyunları sorunsuz ultrada çalıştıra bilirmiyim kasa hakkında da yorum ala bilirssm sevinirim teşekkürler şuanlık 1080p144 Hz monitörüm var 1440p geçeceğim sonrasında fiyatı gerçekten uygun geldi. Onay alırsa direk alacağım

Anakart hakkında kötü ısınma yorumları okudum değişmeyi düşünüyorum aynı zamanda kasayı değişmemi önerir misiniz? bir de ramler iyi midir? yoksa Kingston marka ile değişeyim mi?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,292
Üyeler
140,801
Son üye
ouroboros
Top Bottom