Neler Yeni

50kya kadar laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen ÖZKAN
Bütçe
50.000
Merhaba oyun oynamak ve günlük kullanım için laptop almak istiyorum. Ekran kartı için 4060 veya 4070 düşünüyorum fakat ikisi arasındaki performans farkı fiyata değer mi, laptop işlemcilerinde intel mi yoksa amd mi kullanmak daha akıllıca olur çekirdek kullanımı için, bunlar hakkında pek bilgi sahibi değilim. Genel tavsiyelere baktım genellikle acer nitro 16 iyi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

eren28tr

80+ Platinum
Merhaba oyun oynamak ve günlük kullanım için laptop almak istiyorum. Ekran kartı için 4060 veya 4070 düşünüyorum fakat ikisi arasındaki performans farkı fiyata değer mi, laptop işlemcilerinde intel mi yoksa amd mi kullanmak daha akıllıca olur çekirdek kullanımı için, bunlar hakkında pek bilgi sahibi değilim. Genel tavsiyelere baktım genellikle acer nitro 16 iyi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
Nitro 16 öneririm bende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen ÖZKAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nitro 16 öneririm bende.
hocam bu laptop 2 hafta önce 45k idi ben bekleyeyim mi veya alternatiflere mi yöneleyim karar veremedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen ÖZKAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düşer herhalde fiyatı hocam piyasa hakkında bilgim yok pek ama bu laptopu öneririm.
hocam üstüne koyup bunu almak daha mantıklı olur mu bi bakabilir misiniz?

eren28tr

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,547
Üyeler
157,966
Son üye
huseyindg
Top Bottom