Neler Yeni

50W bir vantilatör faturayı ne kadar kabartabilir?

Canon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can
Sorum basit ve net. Faturayı ne tahmini ne kadar kabartır?

Canon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
50W 3 adet kademesi var 1 de çalıştırıcam ama faturadan korktuğum için pek yanaşmıyorum, oda çok sıcak mecburen çalıştırmak zorundayım. Arada 5 dakika falan açıyorum serinliyorum kapatıyorum.

zamzom

80+
benim de odada tavan vantilatörü var fakat büyük olmasıan rağmen havası üstüme gelmiyor gerçekten normal vantilatör daha mantıklı oluyor ve bence bir şey olmaz ya cok fark etmez yani faturaya

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Elektrik faturanıza göre değişiklik gösterir ancak ortalama olarak saatlik 12 kuruş harcıyor.

Hira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hira
1 ay boyunca gece gündüz hiç durmadan aralıksız çalışsa ortalama 80-90 TL yansır faturana

Top Bottom