Neler Yeni

Öneri 512 GB - 1 TB F/P SATA SSD önerisi

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Tx
500 gb m2ssd de yer kalmadı oyun indiremiyorum. Öncelikle çokta pahalı olmayacak şekilde 1 TB sata ssd almak için ne kadar bütçe ayırmak gerekir bunun hakkında bilgi verin lütfen. Bir diğer şeyse sata ssd ortalama her kasaya takılabilir mi anakartın neresine takılıyor alırken dikkat etmem gereken şeyler nedir. Hangi markadan önerirsiniz. Fiyat performans odaklıyım ortalama 1000 TL bütçem var.
Anakart: Gigabyte A520M K V2
Kasa: Gamepower Mythril

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Efe Funda
PNY marka alabilirsin, 500 gb aldım sıkıntı çıkarmadı.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Tx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
500 gb m2ssd de yer kalmadı oyun indiremiyorum. Öncelikle çokta pahalı olmayacak şekilde 1 TB sata ssd almak için ne kadar bütçe ayırmak gerekir bunun hakkında bilgi verin lütfen. Bir diğer şeyse sata ssd ortalama her kasaya takılabilir mi anakartın neresine takılıyor alırken dikkat etmem gereken şeyler nedir. Hangi markadan önerirsiniz. Fiyat performans odaklıyım ortalama 1000 TL bütçem var.
Anakart: Gigabyte A520M K V2
Kasa: Gamepower Mythril
Canlar aklımda çok çılgın bir fikir var. Eğer kasa da yer varsa (kasada yer olup olmadığını nasıl anlıyoruz aydınlatırsanız çok güzel olur) 512 GB alayım ilerleyen zamanlarda bir tane daha 512 GB alabilirim diyorum, nasıl sizce mantıklı mı? Fiyatlar pek uygun değil çünkü :')

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar