Neler Yeni

53.000₺’ye alacağım sistem hakkında düşünceleriniz.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,202
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam ikinci el toplamaktan kastınız sadece ekran kartı değil sanırım değil mi? İlanlara bakıyorum ama sıfır fiyatına çok yakın satıyorlar diye yanaşmak istemedim.
RTX 3080 dedim zaten bulunursa 3090 da olur evet sadece ekran kartı ikinci el

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
RTX 3080 dedim zaten bulunursa 3090 da olur evet sadece ekran kartı ikinci el
Sadece ekran kartı, kalan parçalar ileriye upgrade’e yatkın kaliteli parçalarla bir sistem. Ekran kartı piyasası nasıldır bilmiyorum şu an ben 3070ti suprim 8.5’a almıştım zamanında şimdi çok artmış ama 14-15’e en kötü bi 3080 bulsam kalanları 35’e halletsem 50 liraya denk gelir, a620’li 4070 sistem mi yoksa bu şekilde 3080’li kaliteli parçalı bir sistem mi düşünüyorum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,202
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sadece ekran kartı, kalan parçalar ileriye upgrade’e yatkın kaliteli parçalarla bir sistem. Ekran kartı piyasası nasıldır bilmiyorum şu an ben 3070ti suprim 8.5’a almıştım zamanında şimdi çok artmış ama 14-15’e en kötü bi 3080 bulsam kalanları 35’e halletsem 50 liraya denk gelir, a620’li 4070 sistem mi yoksa bu şekilde 3080’li kaliteli parçalı bir sistem mi düşünüyorum.
Ekran kartını guncellerim diye düşünüyorsan sıfır almaya gerek yok ikinci el bişey al gitsin ben senin bekletini bilemem ne oynuyorsun kafanda ne var PC ile ne yapacaksın aldıktan sonra ekonomik durumun ne olur ben bilemem bunları birazda kendin ne istediğini bilmen lazım

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Ekran kartını guncellerim diye düşünüyorsan sıfır almaya gerek yok ikinci el bişey al gitsin ben senin bekletini bilemem ne oynuyorsun kafanda ne var PC ile ne yapacaksın aldıktan sonra ekonomik durumun ne olur ben bilemem bunları birazda kendin ne istediğini bilmen lazım
Düşünüp duruma göre haber edeyim hocam.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,202
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Düşünüp duruma göre haber edeyim hocam.
Yani sen bilirsin biz sadece bütçeye göre yorum yaparız son fikir sana ait alırsın ekonomik şartların kötü gider uzun bir süre upgrade edemezsin filan herşeyi düşünerek karar ver sana tavsiyem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,211
Üyeler
155,062
Son üye
titanic
Top Bottom