Neler Yeni

55-60 k civarlarında sistem öneriniz ne olurdu hangi parçalar odağımda olmalı

erenkcby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Kocabeyoğlu
Bütçe
60000
Arkadaşlar iyi günler öncelikle. Tam bir oyun sistemi için 70k bütçem var fakat bu bütçeye klavye mouse monitör ve kulaklık da dahil onları da çok alt seviyeden almak istemiyorum.
Eskiden bu işleri çok araştırırdım şimdi maalesef o kadar vaktim yok.
Sistem için aklımdaki kriterler:
-RTX4000 serisi
-İşlemcide güncel olarak kim önde bilmediğimden kararı sizlere bıraktım.
-Genel anlamda göze de hitap eden bir sistem olması iyi olur. (f/p olup çok sade gözüken parçalar olmasa iyi)
-Alacağım parçalar ne kadar aynı markalarda olursa o kadar iyi.
-FPS ağırlıklı olarak oyun oynuyorum.
-Monitör 1080 p yüksek hz mi almalıyım (ekran kartı bu seviyelerde harcanmış mı olur) yoksa 2k çözünürlükte de uygun yüksez hz'li modeller var mı?
-Aksesuar önerilerine de açığım

Biraz uzun bir istek oldu ama bu aralıkta sistem almayı düşünen arkadaşlar için de yol gösterici bir konu olur umarım.
Sizlerden ricam uygun bir hazır sistem öneriniz olmasa bile bu bütçeyi nasıl değerlendireceğim konusunda tavsiyede bulunmanız.
Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi oyunlar.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
ozan başaran
Arkadaşlar iyi günler öncelikle. Tam bir oyun sistemi için 70k bütçem var fakat bu bütçeye klavye mouse monitör ve kulaklık da dahil onları da çok alt seviyeden almak istemiyorum.
Eskiden bu işleri çok araştırırdım şimdi maalesef o kadar vaktim yok.
Sistem için aklımdaki kriterler:
-RTX4000 serisi
-İşlemcide güncel olarak kim önde bilmediğimden kararı sizlere bıraktım.
-Genel anlamda göze de hitap eden bir sistem olması iyi olur. (f/p olup çok sade gözüken parçalar olmasa iyi)
-Alacağım parçalar ne kadar aynı markalarda olursa o kadar iyi.
-FPS ağırlıklı olarak oyun oynuyorum.
-Monitör 1080 p yüksek hz mi almalıyım (ekran kartı bu seviyelerde harcanmış mı olur) yoksa 2k çözünürlükte de uygun yüksez hz'li modeller var mı?
-Aksesuar önerilerine de açığım

Biraz uzun bir istek oldu ama bu aralıkta sistem almayı düşünen arkadaşlar için de yol gösterici bir konu olur umarım.
Sizlerden ricam uygun bir hazır sistem öneriniz olmasa bile bu bütçeyi nasıl değerlendireceğim konusunda tavsiyede bulunmanız.
Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi oyunlar.
kasa için 60k bütçeniz varsa 7800x3d ve 4070 ti superli full+full bir sistem toplayabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,061
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom