Neler Yeni

55k Monitör dahil sistem önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağdaş Uzun
Bütçe
55000
Öncelikle herkese Merhaba

Bilgi kirliliği olmaması açısından yeterli donanıma sahip olmayan arkadaşlar öneri yapmazsa çok sevinirim.

Başlıkta belirttiğim üzere 55k monitör dahil bir sistem kuracağım yeterli donanıma sahip değilim hangileri yüksek özellikli olması gerekiyor hangisi iyi, kötü ayırt edemiyorum.
AMD bakmıyorum onu belirteyim. İntel olması 32gb RAM sahip olması bir de monitörün 360 hz olmasını tercih ediyorum(monitör bütçe 15k düşünüyorum) ama olmasa da olur. Genelde fps oyun oynuyorum Apex legends COD vs ileride GTA6 çıktığında rahat oynayabileyim yeterli. Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Eymen

Bilgi kirliliği olmaması açısından yeterli donanıma sahip olmayan arkadaşlar öneri yapmazsa çok sevinirim.

Başlıkta belirttiğim üzere 55k monitör dahil bir sistem kuracağım yeterli donanıma sahip değilim hangileri yüksek özellikli olması gerekiyor hangisi iyi, kötü ayırt edemiyorum.
AMD bakmıyorum onu belirteyim. İntel olması 32gb RAM sahip olması bir de monitörün 360 hz olmasını tercih ediyorum(monitör bütçe 15k düşünüyorum) ama olmasa da olur. Genelde fps oyun oynuyorum Apex legends COD vs ileride GTA6 çıktığında rahat oynayabileyim yeterli. Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar
amd bakmanız daha makul olur intel işlemcilerde sorun var düzeltilse bile %5-10% luk bir performans düşüşü var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağdaş Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amd bakmanız daha makul olur intel işlemcilerde sorun var düzeltilse bile %5-10% luk bir performans düşüşü var?
tavsiyeniz için teşekkür ederim yine de intel tercih edeceğim AMD bir türlü ısınamıyorum

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Eymen

ekraqn kartı fark eder mi??

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağdaş Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaliteli parcalarla olusmus ddr5 4060ti 16gb sistemlere bakabilirsiniz veya parca kalitesinden biraz feregat edip 4070 sistemlere bakabilirsiniz işlemci 13 ve 14 nesil sıkıntılı ama i5 14400f alabilirsiniz
İşlemci olarak i5 12400F düşünüyorum direk varmı atabileceğiniz bir sistem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,512
Üyeler
154,604
Son üye
xkraltrx
Top Bottom