Neler Yeni

55kya M3 Air 16/512 Aldım HO GO?

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
Trendyoldan Mediamark satıcısından 6 ay vadesiz taksitle aldım fakat doğru bir karar mıydı emin değilim
M3 Air 16/512

Son düzenleme:

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
link var mı

ThE LoSt

80+ Silver

Ekler

• Screenshot_2024-04-03-02-08-00-35_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-04-03-02-08-00-35_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    442.1 KB · Hit: 29

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır hocam ürün şu
Macbook Air M3 16/512
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu almak da hep aklımdan geçiyordu ama vade farksız taksit yok, tekde 55kya da bütcem el vermiyor maalsef

YazılımKafa

80+ Silver
Trendyoldan Mediamark satıcısından 6 ay vadesiz taksitle aldım fakat doğru bir karar mıydı emin değilim
M3 Air 16/512
Normalde mac lerde 256 hafıza alıp yanına ssd almayı öneririm ama fiyat iyiymiş. O yüzden hayırlı olsun. İhtiyacına uygunsa iyi bir ürün. Tabi o klasmanda windows rakiplerine de bakmak lazım. Şuan onların fiyatları hakkında bilgim yok

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut
Hayır hocam ürün şu
Macbook Air M3 16/512

Onu almak da hep aklımdan geçiyordu ama vade farksız taksit yok, tekde 55kya da bütcem el vermiyor maalsef
pt taksit yapmıyor mu ki? hiç bakmamıştım. Sağlık olsun hocam macbook airde güzel bende m2li versiyonu var 16 256 olan her işimi çok rahat yapabiliyorum

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
pt taksit yapmıyor mu ki? hiç bakmamıştım. Sağlık olsun hocam macbook airde güzel bende m2li versiyonu var 16 256 olan her işimi çok rahat yapabiliyorum
Yapıyor hocam da çok fazla vade farkı var o yüzden demiştim.

Normalde mac lerde 256 hafıza alıp yanına ssd almayı öneririm ama fiyat iyiymiş. O yüzden hayırlı olsun. İhtiyacına uygunsa iyi bir ürün. Tabi o klasmanda windows rakiplerine de bakmak lazım. Şuan onların fiyatları hakkında bilgim yok
Sarj ve mobilite lazim hocam bana. M1 base almayı düşünürken pat diye son modeli yapıştırınca mal mıyım acaba hissiyatı oluştu baya işte size danışıyorum valla yine de saolun güzel dilekleriniz için

Son düzenleme:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut

Sarj ve mobilite lazim hocam bana. M1 base almayı düşünürken pat diye son modeli yapıştırınca mal mıyım acaba hissiyatı oluştu baya işte size danışıyorum valla yine de saolun güzel dilekleriniz için
bu arada dilerseniz m2 modeline de bakabilirsiniz çünkü m3 de gelen özellikler ilgisi olana hitap ediyor biraz ray tracing ve 3. monitör desteği vs geldi

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,556
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

YazılımKafa

80+ Silver

Ben m1 kullandım. Dediğin gibi batarya ömrü ve mobilitesi mükemmeldi. Hafif olmasınında etkisiyle inanılmaz faydalıydı. 3 4 ay önce Windows ihtiyacımdan dolayı onu satıp windows a geçtim. Önceden gece yatakta film vs izlerdim pc den. En ufak bir şey olunca açıp bakardım. Şimdi Windows pc de hem batarya yetersizliği hem ağır olması pratik olmaması bakımından bunları yapmıyorum. İhtiyaçlarına yönelik yeterliyse gerçekten çok iyi cihaz. Ama dediğim gibi hem windows ta ki iş pc leriyle fiyat olarak karşılaştırmak hem de m1 m2 m3 arasında fiyat ve beklentiye göre hangisi gerekli karşılaştırması yapmak lazım. Tabi sen zaten güzel bir fiyata taksitle almışsın. Bize de hayırlı olsun demek düşer. Bu arada herhangi bir sorunda hiç üşenme hemen müşteri hizmetlerine bağlan. Apple bu konuda çok pratik. Hem hızlı hem çözüme odaklı. Ben kullanırken belki de 10 defa aramışımdır. Bu sayede belli başlı detayları öğrendim hangi durumlarda ne yapılır tarzında. Biraz uzun oldu hayırlı olsun dostum.

Top Bottom