Neler Yeni

Yardım 5600X 90 DERECE NE YAPMALIYIM

Mertbgc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert
Herkeze iyi forumlar arkadaşlar gaming.gen.tr. sitesinden https://www.gaming.gen.tr/urun/2747...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu hazır sistemi satın aldım ve oyun testleri yapmaya başladım pugb da ısı degerleri resimde gördügünüz gibi ne yapmalıyım sistemi iademi edeyim problemi çözsünler mi ? işlemci degişikligimi istiyim.
pc ısı.png

Mert555

80+ Bronze
Herkeze iyi forumlar arkadaşlar gaming.gen.tr. sitesinden https://www.gaming.gen.tr/urun/2747...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu hazır sistemi satın aldım ve oyun testleri yapmaya başladım pugb da ısı degerleri resimde gördügünüz gibi ne yapmalıyım sistemi iademi edeyim problemi çözsünler mi ? işlemci degişikligimi istiyim.Alıntıyı görüntüle
Stok ile böyle olur. Ayrıca aynı sistemin sadece farklı markalarından olani 11.400’e almayanı dövüyorlardı.

Elexra23

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Elexra23
kasa nedir hocam hava akışı iyi deilse yan kapağı açık deneyin yerdeyse masaya koyup test edin kasadan dolayıda olabilir

'Meren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren Metin Demir
Discord
'Meren#5555
Soğutucuyu kontrol ettin mi? Doğru takıldığına emin misin?

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
bende aynı işlemciyi kullanıyorum stok soğutucuyla böyle maalesef

Mertbgc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ASUS TUF GAMING GT301 RGB Temperli Cam
kasa nedir hocam hava akışı iyi deilse yan kapağı açık deneyin yerdeyse masaya koyup test edin kasadan dolayıda olabilir
ASUS TUF GAMING GT301 RGB Temperli Cam kasa hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutucuyu kontrol ettin mi? Doğru takıldığına emin misin?
donanımsal olarak pek bi bilgim yok ama fan dönüyor çalışıyor hocam neye bakmam gerekli mesela söylerseniz ona göre bakayım

Sagittarius

80+ Silver

'Meren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren Metin Demir
Discord
'Meren#5555
Mesaj otomatik birleştirildi:

donanımsal olarak pek bi bilgim yok ama fan dönüyor çalışıyor hocam neye bakmam gerekli mesela söylerseniz ona göre bakayım

Dostum stok soğutucu mu kullanıyorsun? Kullanıyorsan soğutucu almanı öneririm, stok soğutucu ile yakarsın o sistemle o işlemciyi.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dostum stok soğutucu mu kullanıyorsun? Kullanıyorsan soğutucu almanı öneririm, stok soğutucu ile yakarsın o sistemle o işlemciyi.
İslemci yanmaz bu arada o sıcaklıkla hicbir şey olmaz lütfen bilmeden boyle seyler demeyin arkadaşlar. İslemciyi yakmak diye bir tabir yok bi kere onlar eskide kaldi :D kardesim islemcine hicbir seu olmaz o derecelerde ama yakin zamanda iyi bi sogutucu almaua bak cunku 4 sene sonra falan islemcinin boost clocku daha düşük clocklara cikabilir 4 sene boyunca bu derecelerde kullanirsan

Top Bottom