Neler Yeni

569 TL'ye Cooler Master CH-321 alınır mı?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,290
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam ben de biraz araştırdım fakat internette pek bir şey bulamadım, siz gördüm derken tanıdıklarınızda mı gördünüz? Kaç kişide gördünüz, kronik olduğuna emin misiniz? Yani yanlış anlamayın ama Gamepower Fujin ve Cloud Stinger S arasında kaldım gibi şu anlık. Gamepower'ın uzun vadede nasıl olacağı konusunda endişeliyim. Yani Cloud Stinger S'e biraz daha yakın gibiyim. Bu yüzden soruyorum, kusura bakmayın.

benim ch321 garantide 11 gün oldu bakalım düzelcek mi neredeyse iki yıl oldu sol taraf çalışmıyor, kablo dolanıyor, ses düzeyini arttırdımı azalıyor çıkıyor. bekliyoruz düzelip geri gelicek mi :D
Arkadaş yanıtlamış alın size örnek 1.

3 tane de çevremden alıp da aynı sorunu yaşayan vardı.

Yine de alıp almamak size kalmış deneyin ve görün garantili olacak neticede.

SLAYER15

80+
Arkadaş yanıtlamış alın size örnek 1.

3 tane de çevremden alıp da aynı sorunu yaşayan vardı.

Yine de alıp almamak size kalmış deneyin ve görün garantili olacak neticede.
Hocam gerçekten kusura bakmayın, benim hatam. Sizin üstünüzde mesaj yazan arkadaş Cloud Stinger S mesajımı yanıtlamış, ben de siz de onu yanıtladınız sanmışım. Yani Cloud Stinger S için dediğinizi zannettim, özür dilerim.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,290
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam gerçekten kusura bakmayın, benim hatam. Sizin üstünüzde mesaj yazan arkadaş Cloud Stinger S mesajımı yanıtlamış, ben de siz de onu yanıtladınız sanmışım. Yani Cloud Stinger S için dediğinizi zannettim, özür dilerim.
Sorun değil hocam estağfurullah.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,539
Üyeler
143,176
Son üye
emircelebi
Top Bottom