Neler Yeni

5ghz wifi ağım gözükmüyor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
köye gittim geldim 5ghz ışığı modemde yanmasına rağmen gözükmüyor gitmeden önce hiç bir sorun yoktu reset attım açtım kapadım wi fi alıcısını söktüm çıkarttım pc aç kapa yaptım yine de olmuyor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Hamza Boz
http.192.168.1.1 sitesinden ayarlayabilirsin genelde modemlerin sitesi bu oluyor ama seninkini bilemem

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

serwintes

80+ Gold
her pcde 5ghz desteği yok sanırım eniştemin laptopunda yoktu aynı wifide ben de vardı

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
her pcde 5ghz desteği yok sanırım eniştemin laptopunda yoktu aynı wifide ben de vardı
usta okumadın mı sen yazığımı köye gittim geldim böyle oldu normalde var 5ghz bende

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
köye gittim geldim 5ghz ışığı modemde yanmasına rağmen gözükmüyor gitmeden önce hiç bir sorun yoktu reset attım açtım kapadım wi fi alıcısını söktüm çıkarttım pc aç kapa yaptım yine de olmuyor
Modemin 2.4ghz bandını kapa sadece 5ghz açık kalsın 5ghz kısa mesafe 2.4ghz uzak mesafe olarak otomatik geçiş yapıyor olabilir

Existentia

80+ Silver
cihazınızda 5 ghz destegi oldugundan emin misiniz hocam

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
cihazınızda 5 ghz destegi oldugundan emin misiniz hocam
hocam siz okumadan mı yazıyorsunuz var destek 1-2 yıldır kullanıyorum köye gittim geldim böyle oldu anlamadım bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modemin 2.4ghz bandını kapa sadece 5ghz açık kalsın 5ghz kısa mesafe 2.4ghz uzak mesafe olarak otomatik geçiş yapıyor olabilir
normalde ikiside aynı anda gözüküyordu bende 5 e bağlanıyordum 2.4 ü kapatamam evdekiler kullanamaz

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
hocam siz okumadan mı yazıyorsunuz var destek 1-2 yıldır kullanıyorum köye gittim geldim böyle oldu anlamadım bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

normalde ikiside aynı anda gözüküyordu bende 5 e bağlanıyordum 2.4 ü kapatamam evdekiler kullanamaz
Bilgisayarı modemin yanına getirip dener misin Bi benim dediğim mesafe olayıyla mı alakalıymış yoksa başka bir sorun mu varmış öğrenmiş oluruz

Top Bottom