Neler Yeni

5k-6k Bütçe ile PC vs Series S

Fefee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan Efe Gökkaya
Öncelikle merhaba.
Benzer başlıklar açılmış ancak benim merak ettiğim şeylere dair cevap pek bulamadım. Son 5-10 senede çıkmış hikayeli oyunların çogunu bilgisayarımdan ötürü oynayamadım. Şimdiyse işe girip işten sonra kalan vakitlerimi oyun oynayarak geçirmek istiyorum. En fazla 5-6k bütçe çıkartabilirim. Bu fiyatlara pc dizilebilir evet ama ilk aldıgımdaki performansı 5 6 yıl boyunca görebilecegimi düşünmüyorum. Bu yüzden series s alıp yeni nesil konsollar çıkana kadar rahatça oyun oynayabileceğimi düşünüyorum. Tabi ki yanına gamepasste alacağım. Sizler ne düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim şimdiden.

Angel face

80+ Bronze
Konsol candır bence al gitsin gamepass filende var. (Bilgisayarda da var)
(Ne var konsol sevürüm)

Em1rh4an

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Emirhan Orhan
mönitörün varmı ? varsa pc daha iyi olur gibi ama televizyon üzerinden oynayacaksan konsol
Öncelikle merhaba.
Benzer başlıklar açılmış ancak benim merak ettiğim şeylere dair cevap pek bulamadım. Son 5-10 senede çıkmış hikayeli oyunların çogunu bilgisayarımdan ötürü oynayamadım. Şimdiyse işe girip işten sonra kalan vakitlerimi oyun oynayarak geçirmek istiyorum. En fazla 5-6k bütçe çıkartabilirim. Bu fiyatlara PC dizilebilir evet ama ilk aldıgımdaki performansı 5 6 yıl boyunca görebilecegimi düşünmüyorum. Bu yüzden series s alıp yeni nesil konsollar çıkana kadar rahatça oyun oynayabileceğimi düşünüyorum. Tabi ki yanına gamepasste alacağım. Sizler ne düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim şimdiden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mehmet Emin Akgöz
arkadaşlar konsol zaten oyun oynamak için var evet oyuncu bilgisayarlarıda var oyun için evet ama bakın hersenede bir bilgisayar bileşenleri gelişiyor ve yeni gelen oyunlarda artık yeni bileşenlere uygun oluyor bu yüzden PC bir zamandan sonra performans düşüşü yaşar evet temiz kullanımda uzun zaman gider fakat Oyun Konsolu almak daha mantıklı çünkü adı üstünde oyun konsolu zaten oyun konsolları oyle carcurt yeni seriler sunmuyor ps3 ve ps4 ün arasında baya süre var yani oyun konsolu almak daha mantıklı bu durumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada konsol ne alıcaksın xbox yada sony ?

Fefee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan Efe Gökkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar konsol zaten oyun oynamak için var evet oyuncu bilgisayarlarıda var oyun için evet ama bakın hersenede bir bilgisayar bileşenleri gelişiyor ve yeni gelen oyunlarda artık yeni bileşenlere uygun oluyor bu yüzden PC bir zamandan sonra performans düşüşü yaşar evet temiz kullanımda uzun zaman gider fakat Oyun Konsolu almak daha mantıklı çünkü adı üstünde oyun konsolu zaten oyun konsolları oyle carcurt yeni seriler sunmuyor ps3 ve ps4 ün arasında baya süre var yani oyun konsolu almak daha mantıklı bu durumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada konsol ne alıcaksın xbox yada sony ?
bütçem kısıtlı oldugu için series s alabilirim veya o bütçelere pc

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mehmet Emin Akgöz
bence indirim kovala ve ps4 pro al yani zaten 5k 6k bütçe var diyorsun en iyisi yeni sürüm ps4 pro almak bu zamanda zaten ps5 çıkacak diye insanların ilgisinde diye indirimler oluyor şansın varsa çift kollu 1tb ps4 pro 4k veya 4.5k ya bulabılırsın kalanınada oyun alırsın rd2 vesayre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,902
Üyeler
155,648
Son üye
babapro31
Top Bottom