Neler Yeni

Öneri 5K Bütçeye Wireless Kulaklık Önerisi

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Bütçe
5000
Arkadaşlar 5k bütçem var wireless kulaklık almak istiyorum, hem oyunlarda kullanabileceğim hem de dizi film izlerken, şarkı dinlerken memnun olacağım bir kulaklık arıyorum.

Aklımda Arctis 9, Arctis nova pro, Logitech G733, Blackshark V2 pro var ama karar veremedim, sizin öneriniz nedir bu bütçeye?

Duruma göre bütçede 500-1.000TL kadar artış yapabilirim.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Artics 9 kullanıyorum . Güzel bir kulaklık bence ama arada sapıtma gibi olasıkları olabiliyor. Onun dışında mixing özelliği harika chat ve game olarak. Araya çok duvar girmezse bütün eylemlerini kulagında kulaklıkla rahat yapabilirsin. Üzeceğini kesinlikle düşünmüyorum. Onun dışında mikrofonu çok epik iyi bir mikrofon değil ama kötü de değil. Ben 4.250₺ye almıştım.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Artics 9 kullanıyorum . Güzel bir kulaklık bence ama arada sapıtma gibi olasıkları olabiliyor. Onun dışında mixing özelliği harika chat ve game olarak. Araya çok duvar girmezse bütün eylemlerini kulagında kulaklıkla rahat yapabilirsin. Üzeceğini kesinlikle düşünmüyorum. Onun dışında mikrofonu çok epik iyi bir mikrofon değil ama kötü de değil. Ben 4.250₺ye almıştım.
Kulaklıktaki mikrofon pek önemli değil açıkçası harici mikrofon almayı düşünüyorum. Şuan tek korkum kulaklığa 5k veripte verdiği sesten memnun olamamak.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Kulaklıktaki mikrofon pek önemli değil açıkçası harici mikrofon almayı düşünüyorum. Şuan tek korkum kulaklığa 5k veripte verdiği sesten memnun olamamak.
Yani bir kulaklıktan beklentin ne onu bilemem ama. Ben gayet memnunum ince ayar bass vs yapabiliyorsun uygulaması üzerinden. Ben artics 9 'un pişman edeceğini düşünmüyorum açıkcası.

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
mERT
Nova 7 kullanıyorum arkadaşlarımdan deneyip memnun kalmayan kişi daha görmedim hatta denedikten sonra satın alanlar oldu

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
mERT
Top Bottom