Neler Yeni

5k kredi en iyi nerden bulabilirim

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Berke
Bilgisayar alıcam son 5k eksik kaldı acil almam lazım nasıl nerden alabilirim.
Nays a baktım bana vermedi halbuki baya kullanıyorum.
Qnb de hesabım vardı 3 ayda öderim dedim toplam ödeme 6k yı geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
mehmet
bankalardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

%0 faiz var ama 10k istersen bi bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Berk
Bilgisayar alıcam son 5k eksik kaldı acil almam lazım nasıl nerden alabilirim.
Nays a baktım bana vermedi halbuki baya kullanıyorum.
Qnb de hesabım vardı 3 ayda öderim dedim toplam ödeme 6k yı geçiyor.
tabii ki de geçecek bankalar faiz alıyor bu faiz oranlarında 6 bile dediğine şükret eğer mecbur alacaksan qnb den al alacağın şey zaten 1 2 aya 6k olur

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak
Yeni musteriye ozel bazi bankalar faizsiz kredi secenegi sunuyor ama cok fazla sart istiyorlar. Hicbir yere borcun olmayacak, baska bir bankada kredi kart borcun olmayacak vs vs. Deneyebilirsin.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Yeni musteriye ozel bazi bankalar faizsiz kredi secenegi sunuyor ama cok fazla sart istiyorlar. Hicbir yere borcun olmayacak, baska bir bankada kredi kart borcun olmayacak vs vs. Deneyebilirsin.
Hangikredi.com a gir orada yeni müşterilere özel faizsiz kredi veren bankaları gör

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bankalardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

%0 faiz var ama 10k istersen bi bak
Hangikredi.com a gir orada yeni müşterilere özel faizsiz kredi veren bankaları gör
tabii ki de geçecek bankalar faiz alıyor bu faiz oranlarında 6 bile dediğine şükret eğer mecbur alacaksan qnb den al alacağın şey zaten 1 2 aya 6k olur
Çözümü söyle buldum parçalı ödeme seçeneği var. Paranın elimde olanını ödeyip parçalı ödemeyle 5k lık kısmını 3 taksit yapınca sadece 300tl lık bir fark ortaya çıktı

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
can
kredı kartın varsa taksıtlı nakıt avans cek ortalama aylık %3-5 arası alır çok bir rakam değil 5 bin lirada aylık faiz gelse gelse 200-250 TL ekstra olur 3 ayda 600 -750 TL arası bir rakam bu rakama zaten burgerkıngde 2 adet menü alabiliyorsun faizsiz kredi alıcam diye boşuna uğraşma arkadaşlarında dediği gibi hesap açıkcaksın onu yapacaksın bunu yapacaksın uğraştığına değmez

Top Bottom