Neler Yeni

6 7 aylık mining yapılmış 6600xt alınır mı ?

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
arkadaşlar 6 7 ay kadar mining yapılmış rx 6600xt var bende ekran kartı arıyorum bütçem 4000 tl 6600xt buldum arada kaldım kart xfx merc 308 modeli 3 fanlı yüksek ısıda mining yapıldığını düşünmüyorum da yine de danışmak istedim sizin görüşünüz nedir diye kartın 9 ay kadar garantisi var

mert333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Hüseyin Mert
Mining yapılmış kartta garanti olmuyor diye biliyom net olmamakla birlikte. Bence alınmaz daha temiz miningsiz bulunabilir

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mining yapılmış kartta garanti olmuyor diye biliyom net olmamakla birlikte. Bence alınmaz daha temiz miningsiz bulunabilir
hocam bu fiyata malesef xfxin swift serisi var onlarda çok hoşuma gitmiyor zaten mining yapılıp yapılmadığı garantide belli olmaz etiketi falan açarsan belli olur diye biliyorum

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
arkadaşlar 6 7 ay kadar mining yapılmış rx 6600xt var bende ekran kartı arıyorum bütçem 4000 TL 6600xt buldum arada kaldım kart xfx merc 308 modeli 3 fanlı yüksek ısıda mining yapıldığını düşünmüyorum da yine de danışmak istedim sizin görüşünüz nedir diye kartın 9 ay kadar garantisi var
alınır neden alınmaısn fıyat uygun sa senın ıcıne sindiyse sorun olmaz. yok bıos degısıyor vs dıyenlere de ***** ***** konusmayın derım sahsen. rx6000 serısınde bıos mod ıslemı mınıng de yapılmadı o yuzdne soruns zu alabılırsnız rx 6000 serısı kartlarda mınıng rıg lerde evet daha az watt cektıgı goruluyordu o yuzdne de ısıları gayet dusuktu alınır sıkıtnı olmaz

Hasan344

80+ Gold
fiyat uygunsa alınır.

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınır neden alınmaısn fıyat uygun sa senın ıcıne sindiyse sorun olmaz. yok bıos degısıyor vs dıyenlere de ***** ***** konusmayın derım sahsen. rx6000 serısınde bıos mod ıslemı mınıng de yapılmadı o yuzdne soruns zu alabılırsnız rx 6000 serısı kartlarda mınıng rıg lerde evet daha az watt cektıgı goruluyordu o yuzdne de ısıları gayet dusuktu alınır sıkıtnı olmaz
bios atma durumu olmuyor yani anladığıma göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyat uygunsa alınır.
fiyatı uygun hocam 9 ay da garantisi var halen

Hasan344

80+ Gold
bios atma durumu olmuyor yani anladığıma göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatı uygun hocam 9 ay da garantisi var halen
Alınır o zaman eğer bilinçli ve bakımlı mining yaptıysa sorun olmaz.

Top Bottom