Neler Yeni

60 fps olarak en iyi video kaydetme programı ?

eminn_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Emin
En az 60 fps olup güzel kaliteye sahip olan video kaydetme programı nedir ? windows g ile aldığım görüntüler 30 fps ve çok sinir bozucu üstüne gittiğimde oyunda iken ona tıklayıp adama vuramayabiliyorum

eminn_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows arama çubuğundaki fps i değiştirebilir miyim ? ve söylediğiniz programlar 60 fps mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows arama çubuğundaki fps i değiştirebilir miyim ? ve söylediğiniz programlar 60 fps mi?
Video kalitesini ayarlamak için Başlat > Ayarları > Oyun > Yakalanan Görüntüler > Kaydedilen Video'ya gidin.

Video kare hızı'nın altından 30 kare/saniye (fps) veya 60 fps'yi seçin. Video kalitesi hem fps hem de bit hızını veya saniyedeki (megabit/sn.) megabiti kontrol eder.

Oyun klipleri, 1080 p’ye kadar oyunda belirtilen video çözünürlüğünde kaydedilir. Daha yüksek çözünürlükte oynanan oyunlar için, oyun klipleri seçilen düzeyden daha düşük olacak şekilde ölçeklendirilir. Yüksek kalite ve çözünürlük genellikle bilgisayarın daha çok çalışmasını gerektirir, bu da performansı düşürebilir. Sisteminiz için en iyi ayarları belirlemek üzere bunları deneyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Caner
camtasia kullanmadım ancak popüler bi kayıt render programı. obs de kolayca 1080p60fps ayarı yapıp kayıt/yayın yapabilirsiniz.

eminn_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
camtasia kullanmadım ancak popüler bi kayıt render programı. obs de kolayca 1080p60fps ayarı yapıp kayıt/yayın yapabilirsiniz.
windows oyun çubuğunda video kaydederken ve oyunda iken sağ üste çevirdiğim zaman o barın üstüne geliyor ve ateş edemiyorum ona tıklıyorum ondan nasıl kurtulabileceğim ?

Top Bottom