Neler Yeni

%60 gaming tkl klavye önerisi

M1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert akyılmaz
Cs2 ve valorantı sıklıkla oynuyorum.Şu anda kullandığım mekanik klavyem çok yer kaplıyo masada.
Daha ufak ve oyunlara uygun %60 tkl klavye önerilerinizi bekliyorum.Ben çok araştırdım içinden çıkamadım.
Bütçe 2000 ve 4000 TL arası olabilir eğer fp klavyelerde varsa onlarda olabilir.
Bide kare gaming mouse pad önerirseniz çok sevinirim
bunda da bütçe 1500 TL.

qosinux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ensar Sönmez
Hocam konuya girerken Steeleries Apex Pro Mini Wireless önermeyi düşünüyordum ama mesajı göndermeden önce fiyatına baktım artmış maalesef. Ben 20 25 gün önce 4k'ya aldım. Ben de aynı bütçe aralığında bakıyordum, switchleri genel tercih sebebi oldu. Tuş hassasiyetini geniş bir aralıkta ayarlayabiliyorsunuz bu gerçekten baya iyi bir özellik. Onun dışında kablosuz olması da bir artı. Masamda çok fazla yer açıldı ve klavyeyi kolayca hareket ettirme özgürlüğü geldi küçük ve kablosuz olması sebebiyle. Eğer bütçe için fazlaysa Apex 9 Mini de tercih edilebilir diye düşünüyorum.

Mousepad için de Klasse'nin espor için tasarladığı bir ürün vardı. 700-800 TL civarı olması lazım. Kullanan yayıncılar da vardı. Onu bir araştırın isterseniz

M1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert akyılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok teşekkür ediyorum birkaç seçeneğin içinde bunlarda vardı.Yüksek ihtimalle Apex 9 Mini yi alıcam
mousepad içinde bu markayı duymuştum ama güvenememiştim yurtdışı üretimi ve Türkiye üretimi aynı kalitede değil diye tekrardan bakıcam.
Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yağız Berk Özel
Peki hocam cs valorant ta gecikme yaşarmıyım daha önce hiç böyle bir klavye kullanmadım
Yaşamazsınız klavye sağlam. 1500tl bandında daha iyi klavye alamazsınız 3 mod zaten kablolu, 2.4ghz, 5.0 Bluetooth kullanabiliyorsunuz. 2.4Ghz'de gecikme kablolu kadar olmasa da gayet düşüktür. Hiç gecikme olmasın derseniz kablolu kullanırsınız zaten.

M1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert akyılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşamazsınız klavye sağlam. 1500tl bandında daha iyi klavye alamazsınız 3 mod zaten kablolu, 2.4ghz, 5.0 Bluetooth kullanabiliyorsunuz. 2.4Ghz'de gecikme kablolu kadar olmasa da gayet düşüktür. Hiç gecikme olmasın derseniz kablolu kullanırsınız zaten.
Tamamdır hocam teşekkür ediyorum bilgilendirmen için.

Top Bottom