Neler Yeni

Yardım %60 RGB klavye önerisi

Elysia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Pınar Akın
Bütçe
1000
%60 veya az daha büyük modellerden olabilir ama numpad tuşlarının olmasını istemiyorum.
Kablolu veya kablosuz olması fark etmez.
Rengide fark etmez beyaz olursa daha iyi olur ama en önemlisi aydınlatması bölgesel değil ayarlanabilir RGB olsun. Marka takıntım yok önerilerinizi bekliyorum. Bütçe maksimum 1000 TL

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Sercan GÖKALP
%60 veya az daha büyük modellerden olabilir ama numpad tuşlarının olmasını istemiyorum.
Kablolu veya kablosuz olması fark etmez.
Rengide fark etmez beyaz olursa daha iyi olur ama en önemlisi aydınlatması bölgesel değil ayarlanabilir RGB olsun. Marka takıntım yok önerilerinizi bekliyorum. Bütçe maksimum 1000 TL
AliExpress ten ajazz ak680 bakabilirsin ilk alışveriş indirimi ile. Hotswap bir klavye ve bin TL altında

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Arnold Ciwardagexer
AliExpress ten ajazz ak680 bakabilirsin ilk alışveriş indirimi ile. Hotswap bir klavye ve bin TL altında
Hocam kendi deneyimimle söylüyorum, ak680 berbat bir klavye. Klavyeyi aldığım 2 hafta içinde 3 switchte double click sorunu çıktı. Ayrıca Switchlerin hissiyatı da iyi değildi. Keycap'ler ekstra dandik. Onun yerine z686 almak daha mantıklı olur.

Elysia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Pınar Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtiçinden alabileceğim varmi? Trendyol hepsiburada vs.

sadecekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ekin Büyükyağcı
bende yeni z11 aldım kargoda şuan ptt de gelince deneyimimi yazarım vergi dahil 1100 e geldi

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Umut Göncü

Elysia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Pınar Akın
bende yeni z11 aldım kargoda şuan ptt de gelince deneyimimi yazarım vergi dahil 1100 e geldi
Emin olun yurt dışından alacaklarınız daha iyidir yani almanıza değecektir.
ben alıcağım klavyeyi kesinleştirdim. Bütçeyi arttırıp Reddragon k617 siparişi verdim. 1250 TL'ye denk geldi.

Son düzenleme:

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam kendi deneyimimle söylüyorum, ak680 berbat bir klavye. Klavyeyi aldığım 2 hafta içinde 3 switchte double click sorunu çıktı. Ayrıca Switchlerin hissiyatı da iyi değildi. Keycap'ler ekstra dandik. Onun yerine z686 almak daha mantıklı olur.
Allah Allah ben aldım bende bir sorun yok şimdilik bakalım

Top Bottom