Neler Yeni

600-1000 tl mekanik klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hasan Burak Damar
arkadaşlar başlıktaki fiyat aralığında bilek destekli mekanik klavye arıyorum red switch olması daha iyi olur

Palo DAYI

80+ Gold
bılek destegı yok ama gk61 wardı amazonda bır bak ıstersen

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Serkan Barındık
Kanka benim kullandığım bir marka var bu modeli çok iyi. Mekanik sesi olsun, lazer baskıdan dolayı silinmeyen yazısı ve RGB'si olsun harika. 2 senedir falan kullanıyorum hiçbir problem yazda arıza yaşamadım. Sunide olsa deriden bilek dayaması da var. Verdiğim linkte güvenilir satıcı. Koltuğumdan tut, klavyeme ve mouse'a kadar tedarik ettim bir sıkıntı yaşamadım.

1711908359132.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hasan Burak Damar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka benim kullandığım bir marka var bu modeli çok iyi. Mekanik sesi olsun, lazer baskıdan dolayı silinmeyen yazısı ve RGB'si olsun harika. 2 senedir falan kullanıyorum hiçbir problem yazda arıza yaşamadım. Sunide olsa deriden bilek dayaması da var. Verdiğim linkte güvenilir satıcı. Koltuğumdan tut, klavyeme ve mouse'a kadar tedarik ettim bir sıkıntı yaşamadım.

Alıntıyı görüntüle
o kadar klavye baktım senin attğın çok iyi attığından beri inceliyorum yorumları çok iyi bunu yakın zamanda alırım tşk ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Era.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Serkan Barındık
o kadar klavye baktım senin attğın çok iyi attığından beri inceliyorum yorumları çok iyi bunu yakın zamanda alırım tşk ederim.

Dostum inan bende kullanıyorum efsane. Harika bir mekanik klavye. 2 senedir hiçbir problem yaşamadım. Klavyeden çıkan mekanik ses insanın sürekli kullanmaya, yazı yazmaya teşvik ediyor. Oyun içinde oldukça başarılı. Zaten RGB özelliğinde de 12 çeşit seçeneği var. Sıkıldıkça değiştir.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Dostum inan bende kullanıyorum efsane. Harika bir mekanik klavye. 2 senedir hiçbir problem yaşamadım. Klavyeden çıkan mekanik ses insanın sürekli kullanmaya, yazı yazmaya teşvik ediyor. Oyun içinde oldukça başarılı. Zaten RGB özelliğinde de 12 çeşit seçeneği var. Sıkıldıkça değiştir.
red switchlisi yokmu bunun ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,374
Üyeler
154,049
Son üye
stazwei
Top Bottom