Neler Yeni

600-700 TL Klavye Önerisi

rhtars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aras
Bütçe
700
Arkadaşlar birkaç haftadır araştırıyorum. 3 klavye arasında kaldım.

Sarftech T60 klavye kuponla beraber 499 TL ye geliyor gayet uygun fakat hot swapable olmaması benim için eksi.

Leaven K620 klavye hot swapable fakat yorumlarda bir süre sonra basmama sıkıntısı olduğu yazıyor.Ve kasası sağlam değil.

E-Yooso Z11T klavye gayet güzel vergilerle beraber siyah modeli 787 TL ye geliyor fakat yurtdışından geldiği için biraz uzun sürüyor. Ben yurtiçinden bir şey söylediğim zaman bile her saat kargoyu kontrol ediyorum kısaca sabırsız biriyim.Gayet aklıma yattığı için bu ürünüde ekledim.

Başka önerdiğiniz klavye varsa yazabilirsiniz bütçeyi 100 TL daha arttırabilirim klavyeye göre şimdiden teşekkürler.

rhtars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar Z11T den vazgeçtim Leaven K620 ile Sarftech T60 arasında seçim yapacağım. Yardımcı olur musunuz? Sizce hangisini seçmeliyim ya da başka önerdiğiniz bir klavye var mı?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
Arkadaşlar Z11T den vazgeçtim Leaven K620 ile Sarftech T60 arasında seçim yapacağım. Yardımcı olur musunuz? Sizce hangisini seçmeliyim ya da başka önerdiğiniz bir klavye var mı?
Bana e yooso önerilmişti sonra yakın fiyata AliExpress'den redragon marka bulunca onu aldım 2 hafta oldu hâlâ TR gümrüğüne gelmedi bakalım gelsin de deneyelim.

Existentia

80+ Silver
amazona da bakım hocam orada da güzel seçenekler var

rhtars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aras

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC

Şu nasıldır internetten baktım gayet kaliteli deniliyor bütçemede uygun vergilerle 600 TL'ye geliyor. Bilen var mı?
Aklınıza yattıysa alın hayırlı olsun şimdiden. Gelmesi biraz sürebilir ben hâlâ bekliyorum 😅

rhtars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aras
Aklınıza yattıysa alın hayırlı olsun şimdiden. Gelmesi biraz sürebilir ben hâlâ bekliyorum 😅
Hocam yorumlarda maksimum 20 gün gördüm onun dışında çoğu kısa sürede gelmiş sizinki biraz şanssızlık olmuş.

Top Bottom