Neler Yeni

Max 700 TL %65 Beyaz Klavye Önerisi (Dierya T68SE nasıldır?)

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Yiğit
Selamlar, başlıkta da yazdığı gibi max 700 TL ye %65 klavye arıyorum. Kod yazmak ve cs go, valorant oynamak için kullanacağım. Yön tuşları olması gerekiyor, kod yazarken işime yarıyor. Aşağıya koyduğum linkteki klavye güzel geldi. Red switch olanını almayı düşünüyorum. Yorumlarınız nelerdir? Kullanan var mı? İthalatçı ücretiyle birlikte 550 TL ye denk geliyor.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kod yazarken tam boy klavye mi daha iyi ve rahat olur yoksa bu tarz küçük bir klavye mi? Yazılımcı arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0
Kod yazarken numpadlik çok işin olmuyor. Ben bu tarz küçük klavyelerin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Benimki böyle değil ama bu klavyedeki gibi layoutu olanlar daha rahat olur çünkü parantez, noktalı virgül falan yapması uğraştırıyor ister istemez. Kod yazacağında ingilizce klavye moduna alıp bunu kullanabilirsin gayet iyi olur. Klavye kalitesi hakkında bilgim yok konuyu ben de takipteyim bakalım.

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören

şuan bu klavyeden yazıyorum ve acayip memnunum kablosuz modeli bütçene daha uygun kararını ver ve bunlardan birini al derim ama tek dikkat etmen gereken klavyeyi kod yazarken türkçe q olarak kullanamayabilirsin çünkü türkçe karakterler için bazı tuşları kullanamayabilirsin

bir arkadaş numpad olan klavyeler kod yazma hızımı yavaşlatıyor demişti benim çok bir tecrübem yok

kablosuz modeli

Woonka

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan Can Koçoğlu

şuan bu klavyeden yazıyorum ve acayip memnunum kablosuz modeli bütçene daha uygun kararını ver ve bunlardan birini al derim ama tek dikkat etmen gereken klavyeyi kod yazarken türkçe q olarak kullanamayabilirsin çünkü türkçe karakterler için bazı tuşları kullanamayabilirsin

bir arkadaş numpad olan klavyeler kod yazma hızımı yavaşlatıyor demişti benim çok bir tecrübem yok

kablosuz modeli

hocam max 1200 TL bütçeye önerebilceğiniz klavyeler neler olur gamekay hariç :p

Son düzenleme:

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören

Woonka

80+