Neler Yeni

600 - 700 TL Su geçirmez mekanik klavye önerisi

haidennn

80+
Arkadaşlar mekanik klavye önerebilir misiniz. Klavyede istediğim özellikler şunlar.
-RGB olması
-Cherry MX Red switch olması.
-Suya dayanıklı olması
Klavyede bu özellikler olursa çok sevinirim.

• Beğen
Reaksiyonlar: echO

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar mekanik klavye önerebilir misiniz. Klavyede istediğim özellikler şunlar.
-RGB olması
-Cherry MX Red switch olması.
-Suya dayanıklı olması
Klavyede bu özellikler olursa çok sevinirim.
Gamepower calypso

Son düzenleme:

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
GAMEPOWER gibi bilinmeyen bir markayı lütfen tavsiye etmeyin.
GAMEPOWER alacak arkadaşlarada söylüyorum. Asla ve asla GAMEPOWER markasını almayın.
Klavyem de mousem da GP ve pişmanlıklarımı anlatsam kitap olur. Almayın, Aldırtmayın abi.

haidennn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Corsair K68 düşünmüştüm fakat RGB olmamasından dolayı pek beğenemedim. İlk 2 klavyede de mekanik tuşlar olmadığı için pek beğenemedim. Corsair K68in RGBsinin yurtdışında 120 dolar olduğunu öğrendiğimden beride gözüme uyku girmiyor.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Corsair K68 düşünmüştüm fakat RGB olmamasından dolayı pek beğenemedim. İlk 2 klavyede de mekanik tuşlar olmadığı için pek beğenemedim. Corsair K68in RGBsinin yurtdışında 120 dolar olduğunu öğrendiğimden beride gözüme uyku girmiyor.
Apex 3 ve Razer Ornata'da mekanik tuşlar var dostum. Attıklarımın hepsi mekanik. Ama bence en iyisi Corsair k68. RGB bence çok da önemli bir faktör değil.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Zamanında K68 RGB'yi 570 ₺'ye almıştım, keşke o fiyat hiç değişmeseydi. Şu ana kadar kullandığım en sağlam ve en iyi klavye.

haidennn

80+
Apex 3 ve Razer Ornata'da mekanik tuşlar var dostum. Attıklarımın hepsi mekanik. Ama bence en iyisi Corsair k68. RGB bence çok da önemli bir faktör değil.
Bencede önemli bir faktör değil fakat. RGB olmamasından dolayı Yakın çevremden küfür yediğim için Red ledli almaya korkuyorum. :D

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Bencede önemli bir faktör değil fakat. RGB olmamasından dolayı Yakın çevremden küfür yediğim için Red ledli almaya korkuyorum. :D
Apex 3 al geç dostum o halde. Güzel klavyedir.

Top Bottom