Neler Yeni

600-800₺ Bandında Mouse Önerisi

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Steelseries Rival 3 Wireless kullanıyorum yaklaşık 9-10 aydır ve bugün ÇAT diye mouse tekerleği gitti. Yani mouse tekerinin tuşu çalışıyor ama yukarı aşağı kaydırmıyor. Çok pil yediği içinde artık değiştirmek istiyorum.
Bu fiyat bandında Steelseries Sensei Ten veya Glorious Model O / I almayı düşündüm ama bazı yerlerde mouseun (sensei ten) çok eski olduğunu söylüyolar o yüzden emin olamadım.
Sizin önerileriniz neler uzun kullanımda beni üzmeyecek bir mouse lazım öğrenciyim zırt pırt mouse değiştirmek istemiyorum.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
ahmet ali özmert
Steelseries Rival 3 Wireless kullanıyorum yaklaşık 9-10 aydır ve bugün ÇAT diye mouse tekerleği gitti. Yani mouse tekerinin tuşu çalışıyor ama yukarı aşağı kaydırmıyor. Çok pil yediği içinde artık değiştirmek istiyorum.
Bu fiyat bandında Steelseries Sensei Ten veya Glorious Model O / I almayı düşündüm ama bazı yerlerde mouseun (sensei ten) çok eski olduğunu söylüyolar o yüzden emin olamadım.
Sizin önerileriniz neler uzun kullanımda beni üzmeyecek bir mouse lazım öğrenciyim zırt pırt mouse değiştirmek istemiyorum.
hocam değiştirmenize ger4ek yok probleminizi lehim bilginiz varsa 5 dk ya halledebilirsiniz

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam değiştirmenize ger4ek yok probleminizi lehim bilginiz varsa 5 dk ya halledebilirsiniz
Hayır teşekkür ederim aldığım pillerin fiyatı mouse u geçiyor artık değiştirmek ve kablolu modele geçmek istiyorum.

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
hyperx haste veya aj199, ben kablosuza gecmek istedigim icin ajazz i aldim bekliyorum bakalim. Uzun kullanim icin daha net bi tercih olsun istiyosan haste alabilirsin ajazz in ne oldugu pek belli degil su an uzun kullanim icin, ama kagit ustunde mis gibi mouse

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hyperx Pulsefire Haste var o butcede kablolu ve iyi.
hyperx haste veya aj199, ben kablosuza gecmek istedigim icin ajazz i aldim bekliyorum bakalim. Uzun kullanim icin daha net bi tercih olsun istiyosan haste alabilirsin ajazz in ne oldugu pek belli degil su an uzun kullanim icin, ama kagit ustunde mis gibi mouse
Hocalarım delikli mouselardan korkuyorum benim elimden çok fazla ölü deri çıkıyor çok pislik bırakır bakımı zor olur diye ayriyetten toz tutmasından korkuyorum bu konuda tecrübeleriniz var mı?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
Hocalarım delikli mouselardan korkuyorum benim elimden çok fazla ölü deri çıkıyor çok pislik bırakır bakımı zor olur diye ayriyetten toz tutmasından korkuyorum bu konuda tecrübeleriniz var mı?
Maalesef yeni delikli bir mousea gectim bu yuzden bir sey diyemeyecegim ama uygun bir top cover varsa (eger degisiyorsa) ona bakabilirsin. Ya da Delux M820 alabilirsin kablosuz ama bataryali yani istersen kablolu da kullaniyorsun deliksiz ve delikli iki top coveri oluyor ancak bu mouseun da uzun kullanim performansi belirsiz. Cooler Master MM730 da bakabilirsin amazonda senin butcende vardi.

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Valla bende sevmiyorum delikli mouse, o konuda bir sey diyemem. Sensei ten basarili bir mouse alabilirsin ama butce artirip endgame xm1r alirsan en iyi secenegi yapmis olursun kablolu olarak

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Glorious Model I almaya karar verdim öneri veren herkese çok teşekkür ediyorum.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Glorious Model I almaya karar verdim öneri veren herkese çok teşekkür ediyorum.
Güzel mouse aldım ilk etap da zorlandım tutuşundan ama şuan gayet iyi bir mouse olduğunu farkettim

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
özelden uygun bir fiyat verirsen mausunu almak isterim

önerim glorıus model I bu arada

Murat1611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Murat Öztürk
dosutm para vermek istemiyorsan 800-900 TL bandıdnaki asus rog keris mouse suan indirimde 1ms tepk isürersi var 400ıps değere sahip
Mesaj otomatik birleştirildi:

itopyadan olması lazım bende sipariş ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom