Neler Yeni

600 TL bütçem var kulak içi kulaklık almak istiyorum

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
Bütçe
600
başlıktada oldugu üzere 600 TL bütçem var üstüne çıkmam biraz zor daha önce hiç kulak içi kulaklık almadım şuan kullandıgım kulaklık jbl 560 bt kulak üstü kulaklıgı hem saçımı tümsek gibi yapmasından bir de kulagımı sıkmasından kullanmak istemiyorum hem günlük dısarda gezerken taşıma sıkıntısı oluyor o yüzden kulak içi almak istiyorum ama hangisi iyidir bütçeme göre bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
tam 4 senedir haylou gt1 kullanıyorum bass ve ses hasasiyetine hayran kaldım kaç kere mermerlere taşlara düştü hiçbirşey olmadı canavar gibi çalışıyor istersen bir bak derim. 2022 yılında 2022 edition diye bir sürüm de çıkmış 550 600 TL bandında
Mesaj otomatik birleştirildi:

tam 4 senedir haylou gt1 kullanıyorum bass ve ses hasasiyetine hayran kaldım kaç kere mermerlere taşlara düştü hiçbirşey olmadı canavar gibi çalışıyor istersen bir bak derim. 2022 yılında 2022 edition diye bir sürüm de çıkmış 550 600 TL bandında
Bu arada xiaomi üretiyor ürünü

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu arada xiaomi üretiyor ürünü
ben dışarda gezerken kullanıcam sesi nasıl kısık falan gelmez diye ümit ediyorum ben hepsiburadadan baktım xiaominin tws kulaklıgı var 450 TL ye aslında görüntüsü ucuz geldi gözüme ama çok satılmış kafam karıştı

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
ben dışarda gezerken kullanıcam sesi nasıl kısık falan gelmez diye ümit ediyorum ben hepsiburadadan baktım xiaominin tws kulaklıgı var 450 TL ye aslında görüntüsü ucuz geldi gözüme ama çok satılmış kafam karıştı
diğer modellere bişey diyemem ama bende o zamanlar çok fazla araştırıp almıştım iyi ki de almışım tam olarak kulak içi olduğu için müzik açmasanız bile taktığınızda dışarıyla bağlantınızı kesiyor ve zaten ses kalitesi iyi olduğu için farklı bi evrene geçiş yapıyorsunuz diyebilirim ama yolda dikkat edin bu müzik için iyi olsada dışarda dikkatsizlikle araba çarpabilir

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diğer modellere bişey diyemem ama bende o zamanlar çok fazla araştırıp almıştım iyi ki de almışım tam olarak kulak içi olduğu için müzik açmasanız bile taktığınızda dışarıyla bağlantınızı kesiyor ve zaten ses kalitesi iyi olduğu için farklı bi evrene geçiş yapıyorsunuz diyebilirim ama yolda dikkat edin bu müzik için iyi olsada dışarda dikkatsizlikle araba çarpabilir
şuan satışta gt1 plus ve gt1 pro var hangisini almam lazım gt1'in satışı yok

aralarında 100 TL oynuyo plus daha pahalı

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Jabra Elite 2.

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
normal gt 1 ile ile pronun farkı şarj göstergesi onu biliyorum ama plus a da şimdi baktım
kanka millet haylou t15 öneriyo videolarda

sesi yüksek bası kuvvetli falan diye
o da olabilir ama tipini beğenmiyorum ben onun senin tercihine kalmış ama gt1 alacaksan plus al pro nun farkı şarj göstergesi bilgin olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,745
Üyeler
142,168
Son üye
Crianess
Top Bottom