Neler Yeni

600-TL mouse önerisi…

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Dostlar önerileriniz için teşekkürler. Deneyip olmazsa iade edebileceğim bir satıcı bulursam deathadder v2 en mantıklı seçenek görünüyor. Şayet bulamazsam artık diğer seçeneklere bakacağım. Belki bütçeyi artırıp g502 hero’ya bakarım. Hem incelemeleri olumlu hem de görünüşü çok güzel.
Deathadder V2'nin yan tuşlarından bir süre sonra gıcırtımsı bir ses gelmeye başlıyor haberiniz olsun. Kullanımı rahatsız eden bir olay değil, ses seviyeside rahatsız etmiyor ama yine de söyleyeyim.

hopecrash

80+ Bronze
Dostlar önerileriniz için teşekkürler. Deneyip olmazsa iade edebileceğim bir satıcı bulursam deathadder v2 en mantıklı seçenek görünüyor. Şayet bulamazsam artık diğer seçeneklere bakacağım. Belki bütçeyi artırıp g502 hero’ya bakarım. Hem incelemeleri olumlu hem de görünüşü çok güzel.
iade ile uğraşmaktansa yakınlarında mediamarkt varsa gidip orada teşir ürünlerine bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Ali CEVİZLİ
Dostlar merhaba, 2 yıldan uzun bir süredir bloody v7 mouse kullanıyorum. Ancak birkaç haftadır sağ el işaret parmağımda ağrılar mevcut. Sanırım mouse dan kaynaklanıyor çünkü başka bir sebep ortada bulunmuyor. Yeni bir mouse için 600-TL bütçe ayırabilirim. Genelde wolfenstein, mass effect gibi hikaye bazlı aksiyon oyunları oynarım. Görsel olarak güzel olması önemli ancak konforlu ve kaliteli olması birinci tercihim.Ben Asus Rog Impact II Gundam versiyonunu beğeniyorum ama hakkında bir bilgim yok. Sizce bu ürün alınır mı? Yahut başka ne tavsiye edersiniz. Teşekkürler.
kanka g305 al geç hrm kablosuz hem güzel mouse

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Türkiyede satışı varsa link at. Daha yurtdışında bile adam akıllı yok v3 prodan.
Zaten 150 dolar trde daha fazla bir ücrete satarlar arkadaşın focus+ için bütçene göre en iyi sensör demesi daha doğru olurdu

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Deathadder V2'nin yan tuşlarından bir süre sonra gıcırtımsı bir ses gelmeye başlıyor haberiniz olsun. Kullanımı rahatsız eden bir olay değil, ses seviyeside rahatsız etmiyor ama yine de söyleyeyim.
Gıcırtı işi bizi bozar hocam. Güzel para ödüyorsak gacır gucur etmemeli. Bugün Medimarkt'a gidip şu modelleri bir yakından göreyim.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Bence Logitech G305 alın geçin sensör konusunda ve pil konusunda baya iyi
bloody den logiteche geçince ben kullanamadım aldığım sıfır mouse geri vermiştim.

Top Bottom