Neler Yeni

600 TL sistem toplama

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Arkadaşlar bana maks 600 TL bir sistem toplayabilirmisiniz? Monitör yok zaten. Kardeşime alacağım 600 TL yi geçmeyecek şekilde toplayabilecek adamlar var aranızda. (İkinci el tabii ki demeyin sıfır imkansız falan)

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba ikinci el toplanır toplanmasına ama bu zamanlarda güzel bir sistem toplayamazsın, yaz piyasası gelsin yazın güzel fiyata uygun fiyata satan satıcılar geliyor misal örneğin;
Amd phenom ii x6 1090t
4 gb ram
r7 240
monitörlü
bir sistem satıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba ikinci el toplanır toplanmasına ama bu zamanlarda güzel bir sistem toplayamazsın, yaz piyasası gelsin yazın güzel fiyata uygun fiyata satan satıcılar geliyor misal örneğin;
Amd phenom ii x6 1090t
4 gb ram
r7 240
monitörlü
bir sistem satıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam
Monitör olmayacak. Ram 8gb yapılabilir. R7 240 değilde GTS 450 olabilir. Ben eski parçaları çok bilmiyorum bilen arkadaşlar var ise fikir verebilir mi?

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Monitör olmayacak. Ram 8gb yapılabilir. R7 240 değilde GTS 450 olabilir. Ben eski parçaları çok bilmiyorum bilen arkadaşlar var ise fikir verebilir mi?
Merhaba kesinlikle gt serisi ekran kartı tavsiye etmiyorum ve almamınızı tavsiye ederim DDR 3 alacaksanız amd r7 240 ve üstü sizin için daha ideal olacaktır gt serisi sıkıntılı biraz tabi taktir sizin yinede

Meko61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sadece gülümse.....
Merhabalar size önerim hazır ikinci el pc almanız sıfır ürünler dolar nedeni ile baya aphalı hatta çevrenizde varsa internet cafeler pc toplayan yerler. onlara sormanız.istanbul içinde tanıdım bi kaç arkdaş var yardıcı olurlar sistem ne kadar verimli olur orası düşündürücü. iyi günler.

Top Bottom